Strojvedoucí instruktor

RegioJet a.s.

Místo práce
Praha-Smíchov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete se podílet na výběru, vyškolení a přípravě nových strojvedoucích. Postaráte se o jejich profesní růst, školení i technickou podporu. Pomůžete strojvedoucím s operativním řešením provozních a technických situací. Budete zpracovávat podklady k šetření mimořádných událostí. Zajistíte společně s kolegy kontrolu výkonu práce strojvedoucích a posunovačů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Možnost se podílet na výchově nových vlakových odborníků.
• Práci v mladé skupině plné nadšení.
• Stabilitu práce u silného soukromého vlakového dopravce.
• Podílení se na zvyšování kvality cestování v ČR.
• Zajímavé mzdové ohodnocení a firemní benefity (5 týdnů dovolené, slevy na firemní produkty, stravenky/stravné, penzijní pojištění a další).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pod značku RegioJetu se skrývají naše žluté autobusy a vlaky. S našimi zákazníky cestujeme na vnitrostátních i mezinárodních linkách. Chcete s námi zlepšovat kvalitu dopravy? V RegioJetu nabízíme širokou škálu pracovních pozic a třeba zde máme pozici přímo pro Vás.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

doprava

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokud jste zkušený strojvedoucí s praxí, uplatníte snáze své dosavadní zkušenosti.
• Zkušenosti a znalosti ze železničního prostředí, zejména pak v oblasti hnacích vozidel.
• Orientujete se v legislativě související s výkonem práce strojvedoucího a provozu železničních vozidel.
• Komunikativní a organizační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Skupina STUDENT AGENCY se zaměřuje na široké portfolio služeb – jsme předním prodejcem letenek a zájezdů, největší agenturou pro prodej jazykových a pracovních pobytů v zahraničí a také nejúspěšnějším soukromým autobusovým a vlakovým dopravcem - RegioJet. Naší firemní filozofií je poskytovat zákazníkům ty nejlepší služby za skvělé ceny.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4023534  Dátum zverejnenia: 22.2.2021