Vodič autobusu RegioJet

RegioJet a.s.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihned
40 000 - 55 000 Kč/mesiac- sezónna prémia - 100% príplatok za odpracované piatky a nedele v mesiaci júli a auguste

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„POJTE JAZDIŤ K NÁM - POŤAJTE JAZDIŤ DO ČESKA!"
Máte vodičský preukaz skupiny D, profesnú kartu a prax s riadením autobusov? Potom hľadáme práve Vás! Obsadzujeme pozície Vodiča autobusu po Česku aj do zahraničia.

MEDZINÁRODNÉ LINKY:
Praha-Berlín, Praha-Budapešt, Praha-Mníchov, Brno-Rím, Bratislava-Viedeň)

VNÚTROŠTÁTNE LINKY:
Praha-Český Krumlov, Brno-Praha, Brno-Ostrava, Teplice-Praha

- návoz do Prahy a späť vlakom v lôžkových vozňoch na náš účet
- práca v režime 6 dní práce / 6 dní voľno
- ubytovanie v Prahe počas výkonu zamestnania ZADARMO
- mesačnú mzdu až do výšky 45.0000 CZK (1.800€) ČISTÉHO
- sezónna prémia - 100% príplatok za odpracované piatky a nedele v mesiaci júli a auguste
- vozový park plný nových a pravidelne servisovaných Irizarov
- Multišport karta pre vaše športové aktivity
- týždeň dovolenky navyše
- zľavy na firemné produkty (jazdné, letenky, dovolenka…)
- káva a nápoje k dispozícii priamo v autobuse

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Autobusová doprava, přeprava osob

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vodičský preukaz

B, D

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič autobusu alebo z MKD

Počet rokov praxe

1

- profesní průkaz, kartu řidiče
- pojištění odpovědnosti
- předchozí praxi s řízením autobusu nebo z MKD
- zdravotní a profesní způsobilost
- čistý trestní rejstřík

RegioJet a.s. je česko-slovenská spoločnosť, ktorá je synonymom moderného štýlu cestovania s dôrazom na komfort, kvalitu a bezpečnosť za výhodných cenových podmienok. Sme firma, ktorá si už od roku 1993 kladie za cieľ byť vo svojom odbore najlepšia. Vďaka poskytovaniu služieb na vysokej úrovni, profesionalite a zavádzaniu nových trendov v cestovaní a vzdelávaní, sa nám to darí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4335036  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/mesiac