Konstruktér Elektrotechnika

RING Beteiligungs GmbH

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Tvorba zakázek a následně přechod k samostatné práci na projektech
• Zpracování výkresové dokumentace a vytvoření potřebných technických podkladů pro zákazníka / výrobu
• Spolupráce s ostatními odděleními (Výroba, Testing, Projektové řízení)
• Reportování průběžných milníků a výsledků projektu
• Práce v interních systémech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
trvalý pracovní poměr
zázemí zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
pestrost projektů z různých průmyslových odvětví
efektivní a přátelský tým kvalifikovaných kolegů
permanentní a rychlý odborný růst
praktické využití a zdokonalování v AJ / NJ
plně odpovídající platové ohodnocení
finančně atraktivní pokrytí cestovních nákladů přímo z místa Vašeho bydliště
dovolenou v délce až šesti týdnů
termín nástupu dohodou
Oslovila Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj profesní životopis s uvedením možného termínu nástupu. Můžete nám také rovnou zavolat. Těšíme se na následné osobní setkání!

Informace o náboru

V případě, že se rozhodnete na nabídku odpovědět, prosím zašlete nám svůj životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Elektrotechnik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Vyhláška č. 50/1978 Sb. - Pokročilý
Zkušenosti v oblasti výroby rozvaděčů - Základy
ERP - Enterprise Resource Planning - Základy
Administrace SAP - Základy
EPLAN - Mírně pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

3 roky

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Praxi ve výrobní společnosti a zkušenosti s konstrukcí elektro. Výhoda zaměření na testování, validaci a verifikaci produktových požadavků.
Znalost 2D/3D CAD/Eplan systémů
Organizační a komunikační schopnosti.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Vážená uchazečko, vážený uchazeči,

vítejte v Ring Beteiligungs GmbH. Těší nás, že zvažujete možnost stát se součástí našeho týmu!
Jsme přední poskytovatel inženýrských služeb se systémem dlouhodobého partnerství s průmyslovou klientelou v celé České republice. Působíme v oblastech vývoje a konstrukce strojů a technologických zařízení, řízení projektů, procesního inženýrství, elektrotechniky a energetiky, TZB a vedení staveb.

Umožníme Vám plnohodnotné uplatnění a dosažení Vašich profesních cílů. Aktuálně hledáme nové kolegy!
ID: 3998075  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc