Gépbeállító

Robustech s.r.o.

A munkavégzés helye
Wiggensbach/Allgäu, Németország
Munkaidő
teljes munkaidő, szabadúszó, vállalkozó
A munkába lépés időpontja
első 1/4 év 2017
Bérfeltételek (bruttó)
2400 EUR + pótlékok

Autóipari alkatrészek gyártásához gépbeállítókat (gépkezelőket) keresünk.
Automata gépsorok folyamatos kezelése és beállítása.
Az egyes munkaállomásokon különböző technikák vannak alkalmazva, sajtolás, vágás, hajlítás, robot manipulátorok, fröccsöntés, pneumatikus és hidraolikus mozgatás, lézerhegesztés elektronikus és kamerás ellenőrzések. (-mindezen technológiák egyszeri ismerete nem szükséges)
Fő feladat:
az egyes munkaállomások folyamatos és stabil üzeneltetése valamint a hibaelhárítas.
További feladatok:
- Hibafelismerés és hibaelhárítás
- Szerszámcsere és gyártásindítás
- Gyártási berendezések folyamatos működésének biztosítása
- Beállítási paraméterek folyamatos ellenőrzése
- Gépek tisztántartása és elsőszintű karbantartása
- Munkához kapcsolódó adminisztráció vezetése
- Biztonsági előírások betartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Szállás - Első 3 hónap hozzájárulás
Műszaki pótlékok
További pótlékok teljesítmény alapján
Nyelvtanfolyam

Információk a kiválasztási folyamatról

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes életrajzát, telefonos elérhetőségét és motivációs levelét a [email protected] címre!
Az életrajzával együtt kérjük küldje el beleegyezését a személyes adatai feldolgozására.
Minden pályázó életrajzát részletesen elbíráljuk, de fenntartjuk a jogot csak a legmegfelelőbb pályázókkal való kapcsolatfelvételre.

középfokú végzettség érettségi nélkül
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség

Képzési szak

Gyártás, Termelés

Beszélt nyelvek

Német nyelv - Alapszint (A2)

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

Autóipari tapasztalat előnyt jelent
Precíz munkavégzésre való hajlandóság
Rugalmasság

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Az alkalmazottak száma

20-24 alkalmazott
ID: 2731961  Dátum zverejnenia: 12.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2400 EUR + pótlékok