Kontrolór kvality

Robustech s.r.o.

Miesto práce
Eisenach, Nemecko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
6.05.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1900 EUR - 2600 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre kontrolu robotom zváraných karosárskych dielov hľadáme kontrolórov kvality do Nemecka.

Náplň práce:
- Vizuálna kontrola zvarov a ich pozície
- Kontrola kvality produktov pri nábehu výroby
- Kontrola kvality pomocou mechanicky elektrických meracích zariadení alebo optických prístrojov
- Dokumentácia a vyhodnocovanie výsledkov
- Hlásenie odchýlok na úpravu programov robota
Ďalšie úlohy:
- hlásenie chýb nadriadenému
- Kontrola a dodržiavanie bezpečnosti práce a ochranu zdravia pri práci
- Práca na 10 hodinovú pracovnú dobu

- nadštandardné pracovné podmienky
- príplatky za prácu nadčas
- stravné lístky
- školenia

Životopis spolu s motivačným listom prosím zasielajte emailom na [email protected]. Prosíme uviesť Váš telefonický kontakt!

V zmysle Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES o ochrane osobných údajov dobrovoľne súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov
prevádzkovateľom Robustech s.r.o. uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej spoločnosti prostredníctvom internetovej stránky ww.profesia.sk v rámci počítačovej siete
internet, za účelom uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 3 rokov odo dňa jeho udelenia a údaje budú anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.
Všetky životopisy budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov vhodných na inzerovanú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Skúsenosť v automobilovom priemysle výhodou
- Precíznosť
- Flexibilita
- Zodpovednosť
- Ochota učiť sa nové veci

Robustech s.r.o. je úspešná obchodná, poradenská, výrobná spoločnosť pôsobiaca na európskom trhu od roku 2008. Svojím klientom z automobilového, leteckého a strojárskeho priemyslu ponúka komplexné služby v oblasti kvality, logistiky, realizácie projektov, riešenie pre špeciálne výrobné procesy a 3D kontroly hotových výrobkov. Zastupuje výrobcov zariadení, ktorý patria k popredným svetovým výrobcom 3D optických meracích zariadení.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3642464  Dátum zverejnenia: 11.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1900 EUR - 2600 EUR