Asistent/ka obchodního oddělení

Röchling Precision Components Kraslice spol. s r.o.

Místo práce
Dukelská 44, 358 01 Kraslice, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Termín nástupu
15.1.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava a kontrola dodavatelských faktur pro následné zpracování.Příprava plateb. Komunikace se státními institucemi, statistickým úřadem, zpracování celních dokumentů. Zpracování podkladů pro mzdy, personalistika. Logistika. Administrativa

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příspěvek na stravné v podobě stravenek SODEXO, příspěvek na dovolenou a Vánoce
Firemní akce
Nabízíme zázemí zavedené společnosti, finanční ohodnocení dle zkušeností, zajímavou a různorodou práci a korektní zacházení

Informace o náboru

v případě zájmu kontaktujte:
p. Zmatlíková - 351 120 010
[email protected]
Uvítáme životopis v českém a německém/anglickém jazyce

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Ekonomický

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Hospodářská korespondence - Základy
Mzdové účetnictví - Základy
Personalistika - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Je třeba abyste měl/měla němčinu nebo angličtinu na středně pokročilé úrovni (min. B2) a ovládal/a MS Office (Word, Excel, Outlook). Byl/byla spolehlivý/á, samostatný/á při řešení pracovních úkolů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Röchling Precision Components Kraslice spol. s r.o. působí na trhu již 25 let. Vyrábíme komponenty na vstřikovacích lisech převážně pro automobilový průmysl. Komponenty následně prochází montáží a kompletací s dalšími součástkami a finální kontrolou.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3676729  Dátum zverejnenia: 14.1.2020