Junior Referent/ka obchodu pro retail - JČ kraj

Rodinný pivovar BERNARD a.s.

Místo práce
Jihočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2020

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. hledá kandidáta na pozici

JUNIOR REFERENT/KA OBCHODU - RETAIL pro region Jižní Čechy

VAŠÍM ÚKOLEM PŘEDEVŠÍM BUDE:
o Zajištění plnohodnotného servisu na stávajících i nových sítích retail a čerpacích stanicích.
o Obchodní rozvoj a budování značky.

POŽADUJEME:
o Bydliště v Táboře, Písku nebo blízkém okolí
o Komunikační, obchodní a analytické dovednosti
o Vysoké pracovní nasazení, odpovědnost, flexibilitu
o Reprezentativní vystupování
o Praxe v oboru výhodou
o Ukončené SŠ vzdělání
o ŘP skupiny B (aktivní řidič), znalost práce na PC

NABÍZÍME:
o Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
o Zajímavou práci pro významnou společnost
o Služební vozidlo i pro soukromé účely
o Odpovídající mzdové ohodnocení
o Zajímavé firemní benefity

Informace o náboru

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zašlete, prosím, na e-mail: [email protected] nejpozději do 15. 11. 2019.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinný pivovar BERNARD a.s. se zabývá výrobou, prodejem a distribucí piva. Pro více informací o společnosti můžete navštívit naše webové stránky www.bernard.cz.
ID: 3800748  Dátum zverejnenia: 1.11.2019