Vývojář měřicích systémů (m/ž)

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o.

Místo práce
Evropská 2590/33c, Praha 6, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Řízení projektů tvorby měřicích systémů ve všech jeho fázích – inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
- Analýza požadavků na funkci měřicího zařízení a návrhy možností realizace zařízení.
- Řízení a kontrola činností pracovních týmů konstrukce a vývoje.
- Poskytování a prezentace průběžných informací o stavu řešení úkolu.
- Zpracování předávací dokumentace projektu pro výrobu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Vysoce nadprůměrná mzda dle kvalifikace kandidáta.
- Perspektivní a zajímavá práce v mezinárodním týmu.
- Kvalitní zaškolení, individuální rozvoj, pravidelné odborné a jazykové vzdělávání.
- Firemní byt.
- Benefity: 5 týdnů dovolené + až 4 dny pracovního volna z kolektivní smlouvy, flexibilní pracovní doba včetně home office, příspěvek na dopravu, závodní restaurace s dotovaným stravováním, příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění, firemní školka, podpora bydlení a mnoho dalších zajímavých benefitů v moderní a dynamické společnosti jakou je Rohde & Schwarz.

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

sdělovací technika, komunikační teElektro, technika a technologie, měřicí technika, teorie měření obvodů apod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Angažovanost
- Týmový duch
- Aktivní komunikace
- Schopnost vedení projektového týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Rohde & Schwarz vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní produkty v oblasti měřicí, vysílací a mediální techniky, kybernetické bezpečnosti, zabezpečených komunikací a dále v oblasti monitorování a testování sítí. Společnost byla založena před 90 lety a má prodejní a servisní síť ve více než 80 zemích světa.

ROHDE & SCHWARZ závod Vimperk, s.r.o. je součástí celosvětového koncernu R&S, nachází se v jižních Čechách a v současné době má více než 950 zaměstnanců. V roce 2019 bylo zbudováno pracoviště v pražských Dejvicích, kde tým odborníků z oblasti komunikačních technologií zajišťuje technický support pro vimperskou výrobu.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4109977  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc