Obchodný zástupca/Obchodná zástupkyňa

ROVITEX Slovakia s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihneď

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-denným kontaktom so zákazníkmi
-osobné návštevy ale aj telefonický a e-mailový kontakt
-udržiavaním obchodných kontaktov s existujúcimi zákazníkmi ale aj aktívnym vyhľadávaním nových zákazníkov
-príjem a vybavovanie objednávok
-jedná sa o prácu v ČR
riešenie prípadných reklamácií u zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Ponúkame Vám možnosť odborného rastu v dynamicky rozvíjajúcej sa firme.
-Zaujímavé finančné ohodnotenie.
-Motivačný bónusový systém.
-Služobný automobil,mobil.

Informace o náboru

Životopis s fotografiou posielajte e-mailom na:[email protected]áš životopis bude v nasledujúcich 10 dňoch posúdený zodpovedným pracovníkom.V prípade,že sa Vaše kvalifikačné predpoklady budú zhodovať s našimi potrebami,budeme Vás kontaktovať.Pokiaľ od nás nedostanete do stanoveného termínu žiadnu správu,nepostupujete do ďalšieho kola výberového konania.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické,Obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hľadáme ľudí,ktorí majú aspoň 2 ročnú skúsenosť z oblasti obchodu na podobnej pozícii.Radosť z obchodovania,obchodné zručnosti,obchodného ducha a obchodnícke myslenie.Potrebujeme samostatnosť a zodpovednosť.Madarský,anglický alebo nemecký jazyk výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s pevným finančným zázemím.Naša spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 20 rokov.Firma sa zaoberá výrobou a predajom bytového textilu.
ID: 3807840  Dátum zverejnenia: 6.4.2023