Servisný elektrikár do Rakúska aj so slabšou nemčinou alebo ANGL

Rudolf Großfurtner GmbH

Miesto práce
Utzenaich, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou
2 238 - 2 600 EUR/mesiac+13, 14 plat odmeny bonusy príplatok za nočnú,havarijné, nadčas Trvalá Rakúska Zmluva Rakúske prídavky Vrátenie Dani zo zahraničia Stabilný zamestnávateľ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadá sa Servisný elektrikár do nášho týmu Technikov ktorý majú na starosti celú fabriku Mäso závodu v Rakúsku, a bude kooperovať pri nedostatkoch a chybách ktoré sa vyskytujú.
príklad:
Výmena svetla
oprava svetiel na chodbách
žiarovky, lampy
skrat na linkách
Zapojenie kamerového systému
Jednoduché spravovanie a staranie sa o elektriku v celom závode, kanceláriách a personálnych domoch

Práca sa vykonáva v lokalite 50 minút od Linz Rakúsko na stabilnom mieste

Sobotu, Nedeľu a sviatky voľno!!
Práca len 5 dni do týždňa + nadčasy, nočné/všetko za Rakúske tarifné príplatky/
Ubytovanie zabezpečené

Stabilný zamestnávateľ ktorý je viac ako 40 rokov na trhu.

Jeden Technik tam je Slovák, takže sme otvorený aj mladému ambicióznemu Elektrikárovi, ktorý sa je schopný počas jazdy doučiť Nemecký jazyk.
Silnejšie základy nemeckého jazyka musia byť , príp. Angličtina
Auto, Papiere a vyučenie sú samozrejmosť

Rakúska trvalá pracovná zmluva, kolektívna pre Elektrikárov podľa platných Rakúskych štandartov a Taríf
Slovenská podpora Koordinátora
+13, 14 plat
+ nadčasy, práplatky za nočné, príp. keď je porucha aj sobota príplatok
Ubytovanie Zabezpečené

Stabilná a Trvalá pracovná zmluva so všetkými Rakúskymi benefitmi

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

elektrikár , elektromechanik

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vlastné auto
papiere + Výučný list
Slabšia Nemčina alebo Angličtina

Mäso fabrika v Rakúsku
Prvotriedna kvalita, absolútna spoľahlivosť a inovatívne myslenie spolu s dlhodobo udržateľným obchodovaním sú pevné základy, ktoré sa vyše 40 rokov starajú o úspech hovädzieho a bravčového triediaceho závodu a bitúnku Großfurtner. Staňte sa aj vy súčasťou úspešného príbehu nášho rodinného podniku z regiónu Innviertel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4061548  Dátum zverejnenia: 14.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 238 EUR/mesiac