Svářeči metodou tig

Rudolf Jurajda (MPSV)

Místo práce
396, 756 56 Prostřední Bečva, Okres Vsetín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
30000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:Rudolf Jurajda, IČ 45169411
Pracoviště:Prostřední Bečva 396, 756 56 Prostřední Bečva

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 30000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Dynamicky se rozvíjející rodinná firma hledá do svého týmu další kvalitní svářeče metodou Tig.Výhodou je praxe v oboru svařování nerezové oceli způsobem TIG. Manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost, flexibilita, profesionální konstruktivní přístup k práci. Dobrý zdravotní stav nutností. Úřední svářečské zkoušky nejsou podmínkou. Práce spočívá ve svařování nerezových nádob, zásobníků, tanků do potravinářského, teplárenského aj. průmyslu. Podmínky pro práci jsou velmi nadstandardní. Prostory pracoviště jsou kompletně vytápěné, centrálně i lokálně odsávané a velmi čisté. Nadstandardní pracovní pomůcky pro 100% ochranu zdraví svářeče jsou samozřejmostí. Možnost práce i v prodloužených směnnách. Možnost nadstandardních vysokých výdělků, dle individuálních schopností a dovedností svářeče.
Nadstandardní bonusové příplatky, možnost ubytování zdarma v rodinném domu, příspěvek na stravu.

Poslední změna:2016-11-16, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Vsetín

číslo volného místa: 11734260721

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2813372  Dátum zverejnenia: 16.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 - 35000 Kč/měsíc