Odborný personál do stavebníctva do Nemecka

Runtime BP Slovak, s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
dohodou
13 - 15 EUR/hod.mzda záleží od jednotlivej profesie a aktuálnej ponuky práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- ukončovacie práce
- ťahanie káblov
- montovanie zástrčiek
- a podobne

- práca je na trvalý pracovný pomer
- zabezpečené príjemné a dobré vybavené ubytovanie vo forme bytov, apartmánov
- ubytovanie je vybavené kuchynkou, internetom
- konto nadčasov
- príplatky za nadčasy, nemecké poistenie,
- pri odpracovaní 174 hodín je príplatok 25% k platu
- diéty na každý odpracovaný deň vo výške 15 eur
- po troch mesiacoch sa mzda navyšuje
- pri dobrej kvalifikácií sa jedná o dlhodobú spoluprácu
- obsadzujeme po celom Nemecku, dajú sa umiestniť aj dvojice

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pre nášho spoľahlivého partnera v Nemecku s ktorým spolupracujeme už viac ako 10 rokov a obsadzujeme rôzne pozície po celom Nemecku.
Zameriavame sa hlavne na nasledovne povolania: elektrikár - inštalatér, kúrenár, montér vzduchotechniky - stolár - montér okien - CNC frézar - zámočník - zvárač - maliar - podlahár

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

elektrikár, maliar, stolár, zvárač, podlahár, inštalatér

Počet rokov praxe

1

- samostatnosť
- mať vlastné auto
- dorozumieť sa buď anglicky alebo nemecky

Spoločnosť RUNTIME bola založená v roku 2001 a v súčasnosti je zastúpená na 50 miestach v Nemecku, Belgicku, Poľsku, Švajčiarsku, Rakúsku, na Slovensku, ako aj v Čechách.
Počet spolupracovníkov skupiny RUNTIME v roku 2010 presiahol 5000 zamestnancov.

RUNTIME je certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001:2015.

Spoločnosť Runtime BP Slovak s.r.o. je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce na dobu neurčitú.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4054239  Dátum zverejnenia: 31.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 13 EUR/hod.