Zámečník, svářeč

RYKO a.s. (MPSV)

Místo práce
Dělnická 1408, 405 02 Děčín, Okres Děčín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svářeči (72121)

Pracoviště a kontakty

Firma:RYKO a.s., IČ 25418572, http://www.ryko.cz
Pracoviště:RYKO a.s. - 01 (sídlo), Dělnická 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 17000 do 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, penzijní připojištění
Podnikové stravování

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce:
Dělnická č.p. 1408/29, Děčín VI-Letná, 405 02 Děčín 2

ZÁMEČNÍK KOLEJOVÝCH VOZIDEL, SVÁŘEČ

Jsme významnou, dynamicky se rozvíjející opravnou železničních nákladních vozů se sídlem v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Zaměstnáváme 250 zaměstnanců s dostatkem zkušeností a znalostí s opravami všech typů železničních nákladních vozů, každoročně investujeme do nákupu a modernizace technického vybavení.
V současné době hledáme kandidáty na pozici zámečník kolejových vozidel, svářeč.

Náplň práce:
• Zámečnické (svářečské) práce při opravě jednotlivých komponentů nákladních železničních kolejových vozidel

Požadujeme:
• Vzdělání - vyučen v oboru nebo v oboru příbuzném - výuční list
• Manuální zručnost, v případě svářeče nutná praxe - sváření (CO2, elektroda)
• Vhodná pracovní zkušenost v oboru (nebo v oboru příbuzném)
• Pečlivost, přesnost a zodpovědnost
• Práce i ve směnném provozu

Nabízíme:
• Práci ve stabilním prostředí
• Firemní stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění

Termín nástupu:
• ihned

Mzdové podmínky
• Mzda má fixní a variabilní složku (závislá na výkonu)

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete Váš profesní životopis na e-mail: [email protected]

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti RYKO a.s. dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů a k jejich uchování v personální databázi společnosti RYKO a.s., za účelem navázání smluvní spolupráce s Vaší osobou. Tento souhlas platí až do jeho odvolání. Současně tím potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopise jsou pravdivé a přesné.
Potvrzení o přijetí životopisu obdrží pouze uchazeči, kteří budou dále pokračovat ve výběrovém řízení.

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Děčín

číslo volného místa: 9815660764

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
ID: 2753494  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 25000 Kč/měsíc