Specialista/tka pro veřejné zakázky

SABANERO s.r.o. (MPSV)

Místo práce
28. října 207, 1 2 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté pro styk s veřejností (24320)

Pracoviště a kontakty

Firma:SABANERO s.r.o., IČ 29441986
Pracoviště:SABANERO s.r.o..;, 28. října 207/49, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Bakalářské
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 18000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Mediální agentura SABANERO hledá specialistu pro veřejné zakázky. Reklama je správným krokem vpřed pro jakoukoli firmu, malou, velkou, začínající nebo zaběhnutou. Online reklama a komplexnost jsou naší nejsilnější divizí, aneb „reklama od A do Z“.

Náplň práce:
•Zpracování přihlášek, hledání nových příležitostí
•Tvorba vnitřních předpisů a pravidel pro oblast zapojení se do veřejných zakázek.
•Příprava a kontrola zadávání veřejných zakázek.
•Související právní činnosti v Odboru veřejných zakázek.
•Příprava a zpracování přihlášek pro dotace z Evropské unie.
•Spolupráce s Úřadem práce a zpracování oborových žádostí.
•Vyhledávání a komunikace obchodními partnery.

Požadujeme:
•VŠ vzdělání právního směru
•Min. 1 rok právní praxe
•Zkušenost se zpracováním opravných prostředků nebo stanovisek
•Znalost zákona č. 137/2006 Sb. výhodou
•Znalost práce s ASPI
•Uživatelská znalost MS Office
•Řidičský průkaz sk. B je výhodou
•Trestní bezúhonnost
•Komunikační dovednosti a velmi dobré vyjadřovací schopnosti zejména v písemném projevu

Nabízíme:
•Zajímavou práci se širokým rozsahem činností
•Možnost dalšího odborného růstu

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 11193840741

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
ID: 2747693  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 35000 Kč/měsíc