Výrobný pracovník - aj bez AJ - práca v Holandsku

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Holandsko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiac11,50€ / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručných pracovníkov pre nášho klienta ktorý vyrába prefabrikované stavebné steny, keramické preklady a fasádne prvky.
Vaša práca by spočívala v montáži dielov ktoré sa vyrábajú z plných tehál pomocou špeciálneho, patentovaného systému „keramického spoja“.

Práca je na 1 zmenu. Min. 40hod. týždenne - Možnosť nadčasov (Sobota)

- holandská pracovná zmluva
- výplaty týždenne
- ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom a dotované
- zabezpečená doprava z miesta ubytovania do zamestnania služobnými autami
- turnusy 8 týždňov + 1 týždeň plateného voľna
- prihlásenie na všetkých potrebných úradoch za pomoci slovenských koordinátorov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výroba stavebných materiálov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3743497  Dátum zverejnenia: 28.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 - 2 200 EUR/mesiac11,50€ / hod.