Pracovník s oblečením ZARA - Holandsko - od 22.11.

Sagius Uitzenders BV

Miesto práce
Lelystad, Holandsko
Termín nástupu
22.11.2021
Mzdové podmienky (brutto)
10,82 - 23 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pracovníkov ktorý by pracovali v sklade s oblečením pre značky : ZARA, Bershka, Pull&Bear, Massimo Dutti, Oysho a iné
Náplň práce : Zbieranie objednávok, Balenie, Rozbaľovanie oblečenia, žehlenie parnou žehličkou, príprava produktov na odoslanie

Práca je na 3 zmeny
Podmienka je angličtina

Dodatok za zmenu : 25 %, 35 %, 45 %, 50 %, 100 %
Príspevok na zmeny závisí od času a dňa v týždni, kedy pracujete.

Základný plat: 10,82 €

V 12-týždňovom období od 4.10.2021 do 26.12.2021 sa bude spätne po 4 týždňoch vyplácať BONUS nasledovne :

prvé 4 týždne: 10,82€ + 0,50 € za odpracovanú hodinu = 11,32 €
druhé 4 týždne: 10,82€ + 0,75 EUR za odpracovanú hodinu = 11,57 EUR
tretie 4 týždne: 10,82€ + 1 € za odpracovanú hodinu = 11,82 €

- Holandská pracovná zmluva
- ročne 25 dní plateného voľna
- výplaty týždenne - len na vlastný bankový účet !
- zabezpečené služby koordinátora
- zabezpečené ubytovanie / dotované
- zabezpečené dopravný prostriedok z ubytovania do zamestnania a naspäť
- registráciu tzv "daňového čísla v Holandsku vybavuje zamestnávateľ
- registráciu na povinné zákonné zdravotné poistenie v Holandsku vybavuje zamestnávateľ po príchode
- poradenstvo ohľadom vycestovania do Holandska
- naša agentúra nevyžaduje žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania pred ani po odchode do Holandska

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Sklad s oblečením

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozrite si aj naše ďalšie pracovné ponuky !

Sagius Uitzenders je certifikovaná spoločnosť ktorá spolupracuje so stredne veľkými a menšími firmami, ktorým zabezpečuje zamestnancov z Holandska a zo zahraničia. Vďaka rýchlej a efektívnej práci, dodržiavaniu dohôd a poskytovaniu jasných informácií, podpory a starostlivosti, sa u nás naši zamestnanci cítia dobre.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3984422  Dátum zverejnenia: 16.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,82 EUR/hod.