Lekár - pneumológ-ftizeológ - zástupca primára

Sanatórium Tatranská Kotlina, n.o.

Miesto práce
Tatranská Kotlina, Vysoké Tatry, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
01.11.2019
2 600 - 3 300 EUR/mesiac2500 € + osobný príplatok + riadiaci príplatok + ostatné príplatky podľa ZP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastupovanie primára počas neprítomnosti na pracovisku. Riadenie II. oddelenia a
organizácia práce na II. lôžkovom oddelení a spánkovom laboratóriu.
Liečebno-preventívna starostlivosť o pacienta na lôžkovom oddelení.

Podpora ďalšieho vzdelávania, osobného a kariérneho rozvoja.
Ostatné benefity podľa KZ.

Informácie o výberovom konaní

zaslanie životopisu,
súhlas so spracovaním osobných údajov
žiadosť o prijatie do zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Lekár - pneumológ-ftizeológ alebo v príprave na pneumológa-ftizeológa v špecializovanej ambulancii TaPCH

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Spoľahlivosť
Trpezlivosť
Komunikatívnosť

Ústavné a kúpeľné zdravotnícke zariadenie s dlhoročnou tradíciou.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3777720  Dátum zverejnenia: 2.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 600 - 3 300 EUR/mesiac2500 € + osobný príplatok + riadiaci príplatok + ostatné príplatky podľa ZP