Pomocní dělníci ve výrobě pouze pro ozp

SAPLER a.s. (MPSV)

Místo práce
Sportovní 1829, 735 06 Karviná, Okres Karviná
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-17
Mzdové podmínky (brutto)
62 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pomocní dělníci ve výrobě (93292)

Pracoviště a kontakty

Firma:SAPLER a.s., IČ 25825691
Pracoviště:SAPLER a.s. - sídlo, Sportovní 1829/7, Nové Město, 735 06 Karviná 6

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Nepřetržitý provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-10-17
Mzdové rozpětí:od 62 Kč
Vhodné pro:Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:JEDNÁ SE O VYHRANĚNÉ PRACOVNÍ MÍSTO PRO OZP
Na vyhraněné pracovní místo hledáme osoby se zdravotním omezením na práci pomocného dělníka ve výrobě. Jedná se o fyzicky namáhavější práci, proto je práce vhodnější pro muže.
Požadujeme samostatnost, smysl pro odpovědnost, ochotu učit se nové věci.
Nabízíme: perspektivní a stabilní zaměstnání, zázemí společnosti s pevnou pozicí na trhu, motivující finanční ohodnocení (zákl. mzda + odměny)

KONTAKT:
Zájemci se mohou hlásit buďto osobně v sídle firmy v pracovní dny mezi 9 až 14 hod. nebo zasláním životopisu na e-mailovou adresu [email protected]

Pokud nedostanete emailem vyrozumění, byla dána přednost jinému vhodnému uchazeči o zaměstnání.

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karviná

číslo volného místa: 11576240737

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2766044  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 62 Kč/měsíc