Reprezentant Vodafone - Karlovy Vary

SATIVE s.r.o.

Místo práce
Karlovy Vary, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
02.07.2021
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 55 000 Kč/měsícMotivující finanční ohodnocení každý měsíc, závislé na Vašich prodejních výsledcích, dále soutěže, další finanční možnosti, BENEFITY.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Charakteristika pozice:
Staňte se členem rodiny Vodafone v Karlových Varech a získejte výhody nadnárodní společnosti.
Jste nadšencem do mobilních telefonů a moderních vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem nebo jej chcete zkusit? Přemýšlíte, jaké by to bylo stát se členem našeho prodejního týmu plného sympatických kolegyň a kolegů? Líbilo by se vám být odměňován/a podle vaší vlastní aktivity? Tak neváhejte a přidejte se k našemu partnerovi SATIVE s.r.o., IČO: 02420937

Co u nás budete dělat?
Na úplném začátku se můžete těšit na super školení, které Vás seznámí se vším, co budete potřebovat znát při své práci. Až se dozvíte vše potřebné, budete:
• aktivně nabízet a prodávat našim zákazníkům produkty a služby Vodafone
• dosahovat stanovených prodejních cílů, a tím získávat provize nad rámec vašeho fixního platu
• poskytovat informace o nabídce Vodafone, zjišťovat potřeby a přání zákazníků a hledat pro ně nejvhodnější řešení
• přijímat a vyřizovat reklamace
• přispívat pohodovému chodu prodejny a starat se o administrativu
• reprezentovat naši značku Vodafone a spolupracovat s dalšími fajn lidmi z týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

A toto vám nabízíme:
•Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
•Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
•Motivující finanční ohodnocení závislé na Vašich prodejních výsledcích
•Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv
•Stravenky v hodnotě 100 kč

Pro potřeby tohoto výběrového řízení zpracovává Vaše osobní údaje v roli správce společnost SATIVE s.r.o., se sídlem Masarykova třída 1208, Trnovany, 415 01 Teplice, IČO: 02420937(dále také jen „obchodní partner společnosti Vodafone“). V případě jakýchkoliv dotazů ve vztahu ke zpracování Vašich osobních údajů ze strany správce využijte, prosím, tento kontakt: [email protected]

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Exchange - Základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Partner společnosti Vodafone Czech Republic a.s.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 4038724  Dátum zverejnenia: 21.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc