Fitness guru – rozšiřování partnerské sítě

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kdo je náš klient?

Společnost, která pomáhá žít zaměstnancům v Česku zdravěji a umožňuje jim trávit svůj volný čas aktivní formou či relaxací. Tato společnost úspěšně funguje už ve čtyřech evropských zemích a poskytuje své služby v Česku již osmým rokem. Ve firmě se můžeš těšit na flexibilní a dynamické prostředí, kolektiv mladých lidí, kde si všichni tykají a sdílejí spolu stejné nadšení do sportu. Své zkušenosti s fitness či sportovním odvětvím budeš využívat v práci na denní bázi. Těšit se můžeš i na různé společenské akce a události, jakými jsou např. „Dny zdraví“, kde se účastníš různých workshopů na téma vaření, fyzioterapie, masáží či skladby těla.

Koho vlastně hledáme a co pro něj chystáme?

Nudit se tedy určitě nebudeš! Hledáme aktivní a zapálené lidi, jejichž předností je zdatná komunikace a navazování nových vztahů. Nebudeš sedět celý den v kanceláři, ale ze 70 % se budeš pohybovat v terénu, v rámci Brna a v celém Jihomoravském kraji. Tvým hlavním úkolem bude prokázat „obchodního ducha“ a věnovat se akvizici partnerské sítě, v rámci které budeš aktivně navazovat nové vztahy se sportovišti, wellnesy a fitness centry.

To, jak utvářet nejlepší podmínky spolupráce a vytvářet marketingovou podporu na míru tě samozřejmě naučíme, je ale potřeba být proaktivní, mít nějaké zkušenosti v oblasti obchodu, nenechat se jen vést za ruku, ale jak se říká: „umět plavat“. Pokud máš tedy zkušenosti například s finančním poradenstvím, nákupem nebo zákaznickým servisem, jsi ideální kandidát.

Pracovní náplní by pro tebe byla i administrativa – příprava smluv, cenových kalkulací a práce s interním systémem. Budeš se věnovat přípravě smluvních dodatků, onboardingu, procesu fakturací a dalším ad-hoc úkolům.

Prohlubovat vztahy budeš nejen s externími partnery, ale i s ostatními členy týmu. Atmosféra mezi kolegy a napříč celou společností je velmi přátelská a otevřená, a i ty můžeš být iniciátorem nových nápadů a měnit tak prostředí společnosti. V brněnské pobočce tě čeká menší stabilní tým deseti mladých lidí.

Pokud čteš stále dál a jsi z popisu práce nadšený/ná, jsou to pro nás dobré zprávy :).

Je pro nás důležité, abys/aby:

· Sport byl tvojí vášní a chtěl/a bys tyto zkušenosti využít v každodenní
pracovní činnosti

· Byl/a asertivní a zároveň diplomat a uměl/a komunikovat s kýmkoliv a za
jakýchkoliv podmínek

· Uměl/a se dobře ptát, ale zároveň uměl/a naslouchat, protože naslouchání
patří mezi čtyři základní komunikační dovednosti

· Byl/a zběhlá v administrativě

· Byl/a aktivní a uměla své zkušenosti z předchozí práce využívat v novém
prostředí. Značka, nehledáme profesionála, ale někoho pracovitého,
zodpovědného, rozhodného, pozitivního a energického.

A jaká bude tvoje odměna?

· Pracovní prostředí, kde můžeš být kreativní a realizovat se. To znamená
nemít pouze nápad, ale za pomocí ostatních ve firmě jej i uskutečnit

· Mobilní telefon, notebook a sharované auto v práci k dispozici

· Tři dny dovolené navíc

· Fixní plat dle zkušeností a pravidelné bonusy

· Motivace v podobě firemních eventů (Vzdělávání, Workshopy,
Teambuildingy, Family days, Networkingové akce, Dny zdraví aj.)

· Profesní i osobní rozvoj v podobě školení či výuky cizích jazyků, která tě
čeká přímo v kanceláři se soukromým lektorem

· Kartu MultiSport, která se ti bude hodit při každodenním sportování

· A hlavně fajn kolegy, kteří tě budou podporovat a užiješ si s nimi spoustu
legrace!

Pokud Vás naše nabídka práce zaujala, pošlete nám svůj životopis. Pro úspěšnou spolupráci, uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vás na pohovor připravili a byli jste úspěšní. Víme přesně, koho klient hledá a jaké kompetence jsou potřeba prokázat k úspěšnému absolvování výběrového řízení.

Budeme se těšit na spolupráci.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bonusy/Prémie; Mobilní telefon; Notebook; Flexibilní začátek/konec pracovní dobry; Vzdělávací kurzy, školení; Výuka cizích jazyků; Občerstvení na pracovišti; Příspěvek na sport, kulturu, volný čas; Firemní akce; Individuální rozpočet na osobnostní růst; Vyhrazený čas na inovace

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Poskytovatel služby z oblasti sportu a relaxace. Společnost o 90 lidech fungující úspěšně už ve čtyřech evropských zemích.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3492125  Dátum zverejnenia: 14.9.2018