Fitness guru – rozšiřování partnerské sítě

SBR CONSULTING SERVICES LTD, Odštěpný závod

Místo práce
Nusle, Praha, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou, ideálně ihned
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho vlastně hledáme a co pro něj chystáme?

Nudit se tedy určitě nebudeš! Hledáme aktivní a zapálené lidi, jejichž předností je zdatná komunikace a navazování nových vztahů. Nebudeš sedět celý den v kanceláři, ale ze 70 % se budeš pohybovat v terénu, zejména v rámci Prahy, okolí Liberce, ale i ostatních regionů. Tvým hlavním úkolem bude prokázat „obchodního ducha“ a věnovat se akvizici partnerské sítě, v rámci které, budeš aktivně navazovat nové vztahy se sportovišti, wellnesy a fitness centry.

To, jak utvářet nejlepší podmínky spolupráce a vytvářet marketingovou podporu na míru tě samozřejmě naučíme, je ale potřeba být proaktivní, mít nějaké zkušenosti v oblasti obchodu, nenechat se jen vést za ruku, ale jak se říká: „umět plavat“. Pokud máš tedy zkušenosti například s obchodem ve službách, marketingem, nákupem nebo zákaznickým servisem, jsi ideální kandidát.

Pracovní náplní by pro tebe byla i administrativa – příprava smluv, cenových kalkulací a práce s interním systémem. Budeš se věnovat přípravě smluvních dodatků, onboardingu, procesu fakturací a dalším ad-hoc úkolům.

Prohlubovat vztahy budeš nejen s externími partnery, ale i s ostatními členy týmu. Atmosféra mezi kolegy a napříč celou společností je velmi přátelská a otevřená, a i ty můžeš být iniciátorem nových nápadů a měnit tak prostředí společnosti. V pražské pobočce tě čeká stabilní tým 23 mladých lidí.

Pokud čteš stále dál a jsi z popisu práce nadšený/ná, jsou to pro nás dobré zprávy :).

Je pro nás důležité, abys/aby:

Sport byl tvojí vášní a chtěl/a bys tyto zkušenosti využít v každodenní pracovní činnosti
Byl/a asertivní a zároveň diplomat a uměl/a komunikovat s kýmkoliv a za jakýchkoliv podmínek
Uměl/a se dobře ptát, ale zároveň uměl/a naslouchat, protože naslouchání patří mezi čtyři základní komunikační dovednosti
Byl/a zběhlá v administrativě
Byl/a aktivní a uměla své zkušenosti z předchozí práce využívat v novém prostředí. Značka, nehledáme profesionála, ale někoho pracovitého, zodpovědného, rozhodného, pozitivního a energického.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Pracovní prostředí, kde můžeš být kreativní a realizovat se. To znamená nemít pouze nápad, ale za pomocí ostatních ve firmě jej i uskutečnit
Mobilní telefon, notebook a sharované auto v práci k dispozici
Tři dny dovolené navíc
Fixní plat dle zkušeností a pravidelné bonusy
Motivace v podobě firemních eventů (Vzdělávání, Workshopy, Teambuildingy, Family days, Networkingové akce, Dny zdraví aj.)
Profesní i osobní rozvoj v podobě školení či výuky cizích jazyků, která tě čeká přímo v kanceláři se soukromým lektorem
Kartu MultiSport, která se ti bude hodit při každodenním sportování
A hlavně fajn kolegy, kteří tě budou podporovat a užiješ si s nimi spoustu legrace!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Sportovní, zábavní a rekreační činnosti

Pro nás "srdcovka", společnost, se kterou už třetím rokem intenzivně spolupracujeme a jejíž produkt sami takřka na denní bázi využíváme. Jedná se o poskytovatele služby z oblasti sportu a relaxace, fungujícího úspěšně již ve čtyřech evropských zemích, ale hlavně firma, kde si všichni tykají, společně sportují a kde lidi berou svou práci zároveň jako koníček.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

prodej a obchod

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí Southwestern Family, mezinárodní skupiny firem s tradicí od roku 1855. Soustředíme se na rozvoj společností v oblasti Sales Consultingu a Human Resources.
V SBR Recruiting nehledáme lidi s nálepkou - hledáme potenciál.
Vyzkoušejte si nás - jsme připraveni!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3725078  Dátum zverejnenia: 25.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30 000 - 40 000 Kč/měsíc