Reagujte bez životopisu

Práca pre živnostníkov v Holandsku - Zatepľovač od 14€ - 17€/h

SCAFFOLDING s.r.o.

Miesto práce
Rotterdam, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
okamžite

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho zahraničného kontraktora hľadáme pracovníkov do Rotterdamu a okolia, ale aj partie na zatepľovačské práce. Znalosť anglického jazyka nie je nevyhnutnou podmienkou, ale je výhodným benefitom.

Čo ponúkame
- prácu v zahraničnej spoločnosti s nadštandardným platovým ohodnotením
- pracovný čas 172h - 200h mesačne
- hodinový taríf od 14€ - 17€/h, jednotný počas sviatkov aj víkendov
- mesačná mzda 2400 € - 3400€
- fakturácia každé dva týždne
- splatnosť faktúry 30 dní
- miesto práce v lokalitách Rotterdamu a okolí
- hradené ubytovanie aj s cestou
- dĺžka turnusov je individuálna na základe dohody s objednávateľom
- práca je vhodná pre jednotlivcov alebo pre partiu s dlhodobou perspektívou do budúcna

Informácie o výberovom konaní

Čo požadujeme
- prax a skúsenosti v dannom obore
- znalosť anglického jazyka(aspoň jeden člen z
partie)
- mobilita, vlastné auto (aspoň jeden člen z partie)
- ochotu pracovať a vzdelávať sa v oblasti
stavebného priemyslu
- čestnosť, serióznosť a zodpovednosť
- A1 formulár
- VCA/SCC bezpečnostný certifikát (v prípade nutnosti vieme zabezpečiť)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Zatepľovač

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Naša spoločnosť bola založená v roku 2011. Špecializujeme sa na oblasť stavebníctva a spolupracujeme na projektoch vo viacerých krajinách EU. V oblasti stavebníctva vieme zabezpečiť kvalifikovaných pracovníkov formou subdodávky alebo formou sprostredkovania živnostníkov. Zameriavame sa hlavne na nasledovné remeselné činnosti: montáž a demontáž lešenia, výškové práce, zváračské práce, stavebné práce a ostatné činnosti v oblasti stavebníctva.
ID: 3844459  Dátum zverejnenia: 10.1.2020