Bezpečnostní technik ve výrobě

SCB Foundry, a.s. (MPSV)

Místo práce
Okružní 1, 1 2 České Budějovice, Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
2016-12-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 27000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií (31198)

Pracoviště a kontakty

Firma:SCB Foundry, a.s., IČ 26114861
Pracoviště:Okružní 1/1, České Budějovice 4, 370 01 České Budějovice 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSV
Pracovní poměr:od 2016-12-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 27000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Hlavní náplň práce:
• seznamování zaměstnavatele s požadavky právních a technických norem na zajišťování úkolů v oblastech BOZP a PO a sledování změn předpisů
• řízení rizik v oblasti BOZP, návrhy na opatření a zlepšování
• komplexní kontrolní činnost v oblasti BOZP a PO v rámci všech činností provozovaných společností
• vedení předepsané dokumentace v oblasti BOZP a PO, tvorba vnitřních předpisů a jejich aktualizace
• vyšetřování příčin pracovních úrazů a mimořádných událostí vč. vedení jejich agendy
• provádění školení zaměstnanců a vedoucích zaměstnanců o BOZP a PO
• spolupráce s externími dodavateli v oblasti BOZP a PO
• komunikace s orgány státní správy v oblastech BOZP a PO (IBP, KHS, HZS)

Požadujeme:
• VŠ/SŠ vzdělání (technického směru výhodou)
• praxe na podobné pozici min. 3 roky
• platná kvalifikace OZO v prevenci rizik BOZP dle zákona č.309/2006 Sb.
• platná kvalifikace minimálně technik požární ochrany dle zákona č. 133/1985 Sb.
• znalosti právních a technických norem pro oblast BOZP, PO
• znalost požadavků normy OHSAS 18001
• práce s PC (MS Office)
• znalost anglického jazyka výhodou, znalost ruského jazyka výhodou
• dobré komunikační schopnosti, flexibilita

Poslední změna:2016-11-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště České Budějovice

číslo volného místa: 11145040720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2822713  Dátum zverejnenia: 23.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000 - 27000 Kč/měsíc