Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič nákladného auta s vlečkou - preprava kontajnerov

Schenker Industrie + Städtereinigungs-GmbH

Miesto práce
Niernsdorf, Hohenkammer, Nemecko
Termín nástupu
dohodou, prípadne aj ihneď
13 EUR/hod.Nástupný plat 13Eur v hrubom. O plate rozhoduje priamo majiteľ. Prémie k platu za beznehodový mesiac sú 300eur, dovolenkový bonus, vianočný bonus, diéty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvoz plných kontajnerov od zákazníkov a rozvoz prázdnych kontajnerov zákazníkom v Mníchove a okolí. Kontajnery si vodič na nákladné auto a vlečku naťahuje hákom. Začiatok a koniec práce je na Firme, teda v aute sa neprespáva.
Neskôr, po zaškolení nutná jednoduchá komunikácia so zákazníkom.

Dovolenkový bonus, Vianočný bonus, Kurz nemčiny zdarma, Možnosť bývať na firme: 100eur/mes. - obytný kontajner, alebo 200eur/mes. izba v dome). Firma pomôže pri hľadaní bytu, ak ste chceli časom prísť aj s rodinou.
Online kurz nemčiny so slovenskou lektorkou.
Pracovná doba je u vodiča nákladného auta pohyblivá. V sobotu je možné robiť tiež v prípade záujmu. Na turnusy sa robiť nedá. Práca je priamo na nemeckú zmluvu - žiadna agentúra. Zdravotné-, sociálne-, dôchodkové odvody sú platené v Nemecku. Možnosť vrátenia časti zaplatených daní. Možnosť poberať rodinné prídavky na deti v Nemecku, čo je aktuálne minimálne 219eur/mes na dieťa.

Volať kontaktnú osobu: Ing.Rudolf Hodul - 0907992281(po 18.00hod) po slovensky, alebo priamo na firmu +49 (0) 8137 2021 po nemecky(od 7.00 - 17.00hod).
Inzerát je ešte aktuálny. V prípade nájdenia vhodných uchádzačov bude vymazaný.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Prax na pozícii/v oblasti

Vodič nákladného auta s vlečkou

Počet rokov praxe

2

Spoľahlivosť, korektnosť, schopnosť samostatne jazdiť po cca.2 týždňovom zácviku, jednoduchá komunikácia so zákazníkmi, ochota pracovať

Rodinná firma v Bavorsku 30km severne od Mníchova pôsobiaca v oblasti spracovania odpadu viac ako 40 rokov. Vo firme pracujú popri nemeckých zamestnancoch aj slováci, rusi, poliaci, rumuni, macedónci, chorváti, česi. Ubytovanie je zabezpečené priamo v areáli firmy. Odporúčam si pozrieť webovú stránku firmy http://www.schenker-umwelt.de/, ako aj firmu samotnú cez maps.google.sk - zadajte adresu Niernsdorf 7, 85411 Hohenkammer a prepnite si satelitný náhľad(vrstvu)

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3440450  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 13 EUR/hod.