Projektový pracovník výstupní kontroly

Schwan Cosmetics CR, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Průmyslová 176, 381 01 Český Krumlov, Okres Český Krumlov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Úředníci ve výrobě (4322)

Pracoviště a kontakty

Firma:Schwan Cosmetics CR, s.r.o., IČ 26036835
Pracoviště:Průmyslová 176, Domoradice, 381 01 Český Krumlov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 25000 do 30000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Projektový pracovník výstupní kontroly - vzdělávání středoškolské nebo vysokoškolské. Pracoviště Č. Krumlov. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba pružná. Nástup ihned. Mzda 25.000,-- - 30.000,-- Kč hrubého. Požadujeme: praxe se zaměřením v oblasti zabezpečování kvality, znalost metod v oblasti řízení neshod, znalost AJ - pokročilá úroveň, uživatelská znalost produktů MS Office, orientace na zákazníka, dobré komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz skupiny B, trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), znalost NJ - vítána, znalost ERP systémů NAV vítána. Náplň práce: řízení reklamací se zákazníkem/dodavatelem, zavádění opatření z neshod ve výrobě a kontrola účinnosti, zavádění preventivních opatření ve výrobě, zpracování a implementace zákaznických požadavků do výroby, zpracování obchodně technických informací. Zaměstnanecké výhody: perspektivní a zajímavá práce u silné zahraniční společnosti, 13. plat a 14. Plat, 5 týdnů dovolené, věrnostní odměny, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, dotované závodní stravování, příležitost profesního a osobního růstu, pravidelné odborné vzdělávání, podpora jazykových kurzů, bohatý bonusový program, ohodnocení dle praxe a zkušeností. Kontakt: Lucie Radová 380 708 143, [email protected] .

Poslední změna:2016-11-01, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Český Krumlov

číslo volného místa: 11655790728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2789056  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 30000 Kč/měsíc