Montér pneumatík v Nemecku na sezónnu i dlhodobú prácu. Bez poplatku agentúre!

Sedulus Sp. z o.o.

Miesto práce
Mníchov, Nemecko
Termín nástupu
23.09.2019
10,45 - 15 EUR/hod.10,45€/Brutto + 25€ /Netto/Den Auslöse + príplatky za nadčasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
Pre nášho klienta hľadáme pracovníkov na prezúvanie pneumatík v rôznych pneuservisoch v Mníchove a v okolí.
Jedná sa nielen o sezónnu prácu od októbra do decembra .Možnosť pracovať na tejto pozícii aj za celý rok( podrobnejšie informácie budú vysvetlené pri telefonickom rozhovore)..
Práca je vhodná aj pre uchádzačov, ktorí na Slovensku/Česku pracujú a chcú si vziať len dovolenku na privyrobenie si. Náš klient sa o Vás postará od Vášho príchodu až do doby ukončenia pracovného pomeru.

- pomoc montérovi pneumatík - pracovať podľa jeho pokynov, niekedy aj
samostatne
- výmena letných pneumatík za zimné na osobných automobiloch
- vykonanie vizuálnej kontroly pneumatík
- montáž, demontáž a vyváženie pneumatík
- výmena opotrebovaných/poškodených pneumatík (jednoduché opravy)
- starostlivosť o pneumatiky - čistenie, kontrola stavu poškodenia, príprava na -
nasledujúcu sezónu
-dodržiavanie predpisov bezpečnosti práce, a životného
prostredia
- zdvíhanie automobilu pomocou zdviháka alebo výťahu

- 38 – 40 hodín týždenne .
- pracuje sa zvyčajne od 8:00
- môžnosť nadčasov + príplatky
- ubytovanie je zabezpečené (Internet, Kuchyna....)
- Mzda od 10,45€/Brutto + 20€/deň/Netto ( Automechanici a pracovníci s praxom vyššia Mzda!)
- Nemecká pracovná zmluva
- Pracovné oblečenie zadarmo

Pokiaľ Vás ponuka zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v nemeckom alebo v slovenskom jazyku na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je stabilná nemecká personálna agentúra, ktorá zamestnáva pracovníkov, tak na kvalifikované, ako i nekvalifikované pracovné pozície v celom Nemecku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

- znalosť anglického/nemeckého
jazyka
- požadovaná prax v pneuservise
- vzdelanie v obore automechanik výhodou
- dobrý fyzický stav. Ide o fyzicky ťažkú prácu
- časová flexibilita a pracovné nasadenie
- ochota sa pracovať nadčasy

Maßgeschneiderte Mitarbeitersuche - Personalvermittlung – Beratung
Angefangen von der Suche, Vermittlung, Betreuung von polnischen und slowakischen Mitarbeitern, Prüfung der Deutschkenntnisse bis zum Briefing der Bewerber vor Arbeitsbeginn begleitet Sedulus Sp.zo.o. den Rekrutierungsprozess.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3765728  Dátum zverejnenia: 17.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10,45 - 15 EUR/hod.10,45€/Brutto + 25€ /Netto/Den Auslöse + príplatky za nadčasy