Reagujte bez životopisu

Pracovník v sociálních službách

SeneCura SeniorCentrum Klamovka s.r.o.

Místo práce
Jinonická 1317/1, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Podporovat klienty při běžných denních činnostech
· Pomáhat jim při oblékání a osobní hygieně
· Budete pro klienty partnerem v denní komunikaci
· Motivace je pro nás víc, než vaše praxe. Pokud nemáte kurz pracovníka v sociálních službách, rádi vás podpoříme při jeho absolvování a podpoříme vás i v dalším profesním vzdělávání

Zaměstnanecké výhody, benefity

· 5 týdnů dovolené
· Příplatky za práci přesčas, o víkendu a noční směny ve výši 25 %
· Speciální odměny za směny nad pracovní plán
· Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě
· Poukázky na volný čas, kulturu a zdraví - 2 400 Kč/rok
· Dotované stravování – 30 Kč za tříchodový oběd včetně nápojů

Informace o náboru

· Pracujeme srdcem - lidskost, úcta a respekt nejsou u nás prázdná slova
· Nabízíme i flexibilní pracovní úvazky
· Vyjdeme vám vstříc, pokud potřebujete skloubit práci s rodinou nebo studiem
· Najdete tu přátelský kolektiv a podpůrné prostředí

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Vzdělání v oboru

sociální práce, bez zaměření

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· pozitivní vztah k seniorům - to je pro nás nejdůležitější
· radost pomáhat a pečovat o druhé
· komunikativnost a pozitivní přístup k životu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SeneCura SeniorCentrum Klamovka v Praze Vám nabízí sociální služby Domov pro seniory a Domov se zvláštním režimem(zaměřený na péči o seniory trpící Alzheimerovou chorobu či jinou formou stařecké demence). Svým klientům zajišťujeme péči 24 hodin 7 dní v týdnu. Kromě zdravotní, ošetřovatelské a sociální péče zde naleznete širokou škálu doplňkových služeb i bohatý výběr volnočasových aktivit.

Naším mottem je: „Život pokračuje s námi“, a abychom tuto filozofii naplnili, stavíme člověka s jeho individualitou, přáními a potřebami do středu našeho zájmu. Vynakládáme veškeré úsilí, aby se klienti v našich SeniorCentrech cítili jako doma. Profesní znalosti a empatie našich zaměstnanců spolu s prvotřídním vybavením Vám zaručují tu nejlepší možnou péči.

Pokud potřebujete jakoukoliv radu či pomoc v otázce péče o seniory nebo máte dotazy ohledně umístění v našem domově, prosíme, kontaktujte naše sociální pracovníky.
Jsme tu pro Vás!
ID: 3959674  Dátum zverejnenia: 30.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc