Reagujte bez životopisu

Montážny pracovník - Interiéry

Senian s.r.o.

Miesto práce
Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na 4-5 týždňov ( s nástupom čo najskôr) nábytkových montérov/stolárov, ideálne celé partie po 4,6, 8, 10 osobách na živnosť na 4 montážne miesta v Českej republike – Praha, Plzeň, Liberec, České Budějovice pre spol. AMAG Construct UG, Nemecko.
Náplň práce sú nábytkové montážne práce v interiéroch
Jedná sa prevažne o nábytok, drevotrieskové a drevené konštrukcie
Výhodou je skúsenosť s lepením PVC podláh a lepením tapiet, náterom stien a priečok

Ponúkame zaujímavé ohodnotenie, podporu pri vybavovaní dokumentácie, pomoc s hľadaním ubytovania, poradenstvo
Pre skúsených montážnikov sa jedná o rutinnú a nenáročnú prácu

Uchádzači posielajú štrukturovaný životopis s uvedením pracovnej praxe a pracovných skúseností v požadovanej oblasti a rozsahu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stolár, Nábytkár, Montér

Prax na pozícii/v oblasti

Montáž nábytku

Počet rokov praxe

2

Vyžaduje sa skúsenosť s montážou a demontážou nábytkových zostáv a dielcov ako kuchynských liniek, vstavaných skríň a pod.
Každý montér musí mať vlastné základné ručné náradie
Nemecký resp. anglický jazyk je výhodou

Naša spoločnosť sa zaoberá sprostredkovateľskou a obchodnou činnosťou v oblasti interiérového zariaďovania. Už roky sme pre svojich zákazníkov a klientov, ktorí sa na nás obracajú s dôverou, zárukou spoľahlivosti a spokojnosti.
ID: 3944970  Dátum zverejnenia: 30.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 12 EUR/hod.