Sales Manager

SGP - Sorting Group Czech Republic spol. s r.o.

Místo práce
Občanská 1170/31, 710 00 Ostrava, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní prodej outsourcingových služeb na území celé ČR
- aktivní akvizice nových zákazníků a udržování dobrých vztahů s těmi současnými;
- udržení a zvýšení prodeje produktů / služeb společnosti;
- servis požadavků stávajících zákazníků,
- příprava obchodních nabídek;
- profesionální zastupování firmy;
- vedení obchodních jednání
- průběžné analýzy trhu a konkurence;

Informace o náboru

- atraktivní platové podmínky + provize
- stravenky
- standardní pracovní nástroje - auto, mobilní telefon, osobní počítač
- práci v mladém kolektivu
- nástup možný ihned
- příjemné pracovní prostředí
- životopisy pouze v AJ
- práci na hlavní pracovní poměr

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušeností v oblasti prodeje výhodou
- komunikativní úroveň anglického jazyka
- velmi dobré vyjednávací schopnosti;
- podnikavost a schopnost budovat trvalé obchodní vztahy;
- organizační schopnosti;
- snaha o dosažení svých cílů;
- řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)
- polština výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

SGP Sorting Group Czech Republic s.r.o. je třídící společnost, která je součástí skupiny evropského formátu SGP GROUP zabývající se kontrolou jakosti hlavně v automotive, která již více než 10 let podporuje tvorbu výběru, třídění a opravy komponentů a hotových výrobků ve 12 evropských zemích (Polsko, Česká republika, Slovensko, Španělsko, Německo, Itálie, Velká Británie, Rumunsko, Srbsko, Slovinsko, Makedonie a Maďarsko.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2697485  Dátum zverejnenia: 1.10.2018