Operátor čištění, Holandsko, až 1800 EUR/měs. čistého!

Sharp@Work B.V.

Místo práce
Eindhoven, Nizozemsko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
27.08.2018
Mzdové podmínky (brutto)
€ 9,20 (25 % příplatek za hodiny odpracované v čase 18:00 – 0:00; 50 % příplatek za hodiny odpracované v čase 0:00 – 07:00 & víkendy)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte si zaměstnání v Holandsku?
Nevadí Vám manuální práce?
Rádi byste začali pracovat co nejdříve?

Pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes!

Hledáme pracovníky do myčky nákladních aut.
Na starosti budete mít čištění nákladních aut, kontejnerů a náprav s pomocí vysokotlakých vodních pistolí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Čistá mzda (včetně příplatky): 1600 – 1800 EUR/měs.
25 % příplatek za hodiny odpracované v čase 18:00 – 0:00
50 % příplatek za hodiny odpracované v čase 0:00 – 07:00
Směny: Ranní, odpolední a noční (6 – 14, 14 – 22, 22 – 6)
Zajištění holandské certifikace bezpečnosti zaměstnavatelem ZDARMA
Práce v oblasti Eindhovenu, v Holandsku
Ubytovaní zajistíme pro vás (náklady hradíte vy €300 až €400)

Informace o náboru

Nástup 27.8.2018!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) nebo Český jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Zájem o manuální práci
Ochotu pracovat ve směnném provozu
Řidičský průkaz sk. B je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Pracovní agentura pusobijící v Holandsku. Budete zaměstnaný prímo v agentuře a práce vykonáváte u našeho klienta (u továrny), nevybíráme žádné poplatky!
ID: 3473543  Dátum zverejnenia: 20.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: € 9,20 (25 % příplatek za hodiny odpracované v čase 18:00 – 0:00; 50 % příplatek za hodiny odpracované v čase 0:00 – 07:00 & víkendy)