Pomocná síla do malo a velkoobchodu - balič/ka dárkových předmětů

SIGALIT, s.r.o. (MPSV)

Dr. Davida Bechera 2037, 360 01 Karlovy Vary, Okres Karlovy Vary
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-03
Mzdové podmínky (brutto)
10000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ruční baliči (93210)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIGALIT, s.r.o., IČ 27128148
Pracoviště:SIGALIT, s.r.o. - 002, Dr. Davida Bechera 2037/23, 360 01 Karlovy Vary 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2016-11-03
Mzdové rozpětí:od 10000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt: zasílat životopisy na e-mailovou adresu: [email protected]
Práce na DPP. Pracovní doba: dle domluvy, částečný úvazek.
Ochota pracovat, spolehlivost, trestní bezúhonnost, schopnost pracovat v kolektivu, časová flexibilita, ŘP výhodou. Výplata dohodou. Vhodné pro ženy.

Poslední změna:2016-11-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Karlovy Vary

číslo volného místa: 11670320746

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
ID: 2795479  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 10000 Kč/měsíc