Realitní makléři

Signum Reality s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hoblíkova 507, 741 01 Nový Jičín, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-29
Mzdové podmínky (brutto)
15000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Realitní makléři (3334)

Pracoviště a kontakty

Firma:Signum Reality s.r.o., IČ 27768104
Pracoviště:Hoblíkova 507/34, 741 01 Nový Jičín 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-29
Mzdové rozpětí:od 15000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:z: 27.9.2016
Mzda 15 000,- Kč + provize 30 - 60%
NÁPLŇ PRÁCE
zprostředkování prodeje (koupě, pronájmu) nemovitostí aktivní vyhledávání nemovitostí vedení obchodních jednání s klienty
NABÍZÍME
Úspěšné KNOW HOW realitní kanceláře - finanční stabilita nabídka realitních služeb, Nadstandartní PROVIZNÍ SYSTÉM 30-60 % ze zprostředkování, provize z hypoték a úvěrů Koučing manažera, administrativní podporu Databáze poptávajících klientů, online monitoring inzerce Školení na náklady společnosti Možnost seberealizace Soutěže pro obchodníky Právní, marketingová podpora
Hledáme obchodníka s orientací na výsledky Obchodníka, který umí jít za svým cílem Aktivního a silně klientsky orientovaného člověka V případě, že Vás naše nabídka zaujala, pošlete nám svůj životopis s fotografií a průvodním dopisem na:
Kontakt: Signum Reality s.r.o.
Hoblíkova 34, 741 01 Nový Jičín
Tel: Zobel Tomáš, tel.:608 730 174, e-mail: [email protected]

Poslední změna:2016-09-28, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Nový Jičín

číslo volného místa: 11496310797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2740231  Dátum zverejnenia: 28.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 15000 Kč/měsíc