Specialista výrobní kvality / automotive

SII s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- podpora systémů podnikového řízení kvality dle požadovaných kvalitativních norem (ISO 9001, ISO / TS 16949, VDA 6.3 aj.)
- stanovení a dosažení zákaznických, interních a firemních cílů v oblasti kvality
- podpora uplatňování požadovaných metod a metod orientovaných na neustálé zlepšování
- monitoring a prověření systému jakosti, přijímání preventivních a nápravných opatření
- návrhy a změny procesů v souladu s neustálým zlepšováním (lean management)
- zajištění efektivní komunikace napříč odděleními v oblasti kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

- dlouhodobá spolupráce
- příjemný balíček benefitů (týden dovolené navíc, 3 sickdays, stravenky, Opencard pro pražské kolegy/příspěvěk na dopravu v případě dojíždění, cafeteria, jazykové kurzy a další)
- milý pracovní kolektiv - vážně jsme tu všichni fajn!
- v rámci společnosti nabízíme možnost dalšího rozvoje prostřednictvím interních i externích školení a zapojení do zajímavých projektů

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis prostřednictvím odpovědního formuláře nebo na níže uvedený email.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání (technického směru)
- praxe na obdobné pozici, prokazatelnou zkušenost v kvalitě v automotive
- znalost systému QMS a EMS a automotive standardů
- znalost kvalitativních standard ISO 9001, ISO/TS 16949 a VDA 6.3
- znalost anglického nebo německého jazyka na dobré komunikativní úrovni
- flexibilní osobnost s dobrými organizačními schopnostmi
- aktivní a samostatný přístup k práci, spolehlivost, svědomitost, zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2761162  Dátum zverejnenia: 12.1.2017