Juniorní Java vývojář

SII s.r.o.

Místo práce
Michelská 1552/58, 141 00 Praha 4, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30-50 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme šanci pro mladé juniorní Java vývojáře - jedná se o půlroční projekt s možností prodloužení, kde se kromě vývoje v Javě bude i testovat. Je proto nutné, abyste měli zhruba roční zkušenost s Java vývojem (nejlépe back-end) a taky vám něco říkalo testování. O co jde ve zkratce - bude se vyvíjet test automation framework a testovací nástroje.

Nástup je nutný co nejdříve, přičemž vás čeká velmi pěkná odměna - až padesát tisíc (podle zkušeností). Nabízíme hlavně HPP, ale můžeme se domluvit i na jiných typech spolupráce.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Máme pro vás mix příjemných benefitů - placené MHD po celou tu dobu, kdy jste u nás zaměstnaní, 5 týdnů dovolené, 3 sickdays, stravenky, Cafeteria a Unišeky. Plus žádná korporátní pravidla, našeho kariérního průvodce a taky vzdělávání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Sii je engineeringová společnost původem z Francie, zaměřená na oblast Automotive a IT, působící jako technologický partner pro přední společnosti primárně v automobilovém průmyslu, IT a bankovnictví. Celosvětově máme přes 8000 zaměstnanců a v České republice jsme aktivní již 12 let.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2886742  Dátum zverejnenia: 11.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30-50 000