Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Vodič MKD na podvalník

ŠIKOTRANS, s. r. o.

Miesto práce
Kúty, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
2 300 - 2 600 EUR/mesiac- odmeny za spotreby, dobré pracovné výkony a výsledky - príplatky skúseným vodičom a lojálnym zamestnancom - preplácanie dochádzky do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prevoz tovarov na destináciách v rámci strednej a západnej EU, podľa inštrukcií disponentov. Starostlivosť o zverené vozidlo a prevážaný náklad, dochvíľnosť pri nakládkach a vykládkach, profesionálne, zodpovedné a slušné vystupovanie, záujem o dosahovanie dobrých výsledkov a ekonomickej jazdy.

- na stálo pridelené súprava vodičovi s nadštandardnou výbavou vrátane nezávislej kompresorovej klimatizácie a mikrovlnky
- nové vozidlá vybavené všetkými dostupnými bezpečnostnými systémami vrátane originál vstavaných nezávislých klimatizácií, ventilovaných sedačiek, vynikajúco svietiacich LED svetiel, retardérov, online navigačiek, automatizovaného riadenia, ktoré vás samo vráti na cestu po prejdení cez čiaru jazdného pruhu alebo aj systému stráženia mŕtveho uhla
- zdravotné poistenie v zahraničí hradené firmou
- automatická úhrada mýta
- preplácanie dochádzky do práce formou tankovania PHM
- možnosť tankovania nafty do vlastných vozidiel za veľkoobchodné nákupné ceny
- možnosť parkovania vozidiel aj mimo areálu spoločnosti

Dopravno-špedičná spoločnosť so zameraním na západnú EU. Momentálne hľadáme vodiča na prepravy traktorov prevažne z Nemecka alebo Rakúska do štátov EU a naspäť s návesom typu podvalník https://www.sikotrans.sk/sk/autopark/velke-navesove-supravy/5/. Nakladajú sa väčšinou 2-3 traktory. Vieme uplatniť aj vodiča na prepravy s plachtovým návesom alebo posuvnou podlahou. Dominujú u nás jedno osádky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

Najlepšie technické vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax aspoň 1 rok v MKD, najlepšie západná Európa, poprípade vodiča zaškolíme
- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta vodiča
- platné psychotesty
- technická zručnosť

Spoločnosť zaoberajúca sa medzinárodnou kamiónovou dopravou a špedíciou viac ako 29 rokov s vlastným servisným strediskom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2635777  Dátum zverejnenia: 19.7.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac