Finační a mzdová účetní

SIKYTA, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
116, 543 51 Špindlerův Mlýn, Okres Trutnov
plný úvazek
Termín nástupu
2016-11-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mzdoví účetní (43130)

Pracoviště a kontakty

Firma:SIKYTA, spol. s r.o., IČ 26434067
Pracoviště:SIKYTA , spol. s.r.o.- Hotel, Pizzerie Belmonte, Špindlerův Mlýn 116, 543 51 Špindlerův Mlýn

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-11-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:FINAČNÍ A MZDOVÁ ÚČETNÍ
Náplň práce:
- Kompletní zajištění zpracování účetní, daňové a mzdové agendy společnosti v souladu s platnou legislativou.
- Zodpovědnost za archivaci všech dokumentů svěřené agendy.
- Příprava podkladů z účetního systému, základní analýzy na vyžádání manažera.
- Příprava daňových přiznání.
- Průběžná komunikace s účetními a daňovými poradci, finančním úřadem.
- Aktivní účast při kontrolách ze strany státních institucí.
Požadujeme:
· VŠ nebo SŠ vzdělání ekonomického směru
· Praxi v oblasti finančního účetnictví a daňové problematiky.
· Velmi dobré znalosti účetních a daňových předpisů.
- Příjemné vystupování, komunikační schopnosti a organizační dovednosti, schopnost pracovat v týmu i samostatně
- Smysl pro zodpovědnost,diskrétnost, loajálnost, pečlivost a týmovou spolupráci, časovou flexibilitu, odolnost vůči stresové zátěži, komunikativnost
- Trestní bezúhonnost a případné reference
Nabízíme:
-Práci na hlavní pracovní poměr, odpovědnou a samostatnou práci.
- Možnost profesního rozvoje v prostředí prosperující firmy.
- Přátelsk&yacu te; a dynamický pracovní kolektiv
- Firemní benefity - bonusy/prémie, mobilní telefon, slevy na produkty využívané firmou, příspěvek na stravování

Poslední změna:2016-10-04, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Trutnov

číslo volného místa: 11515370715

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2747942  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 25000 Kč/měsíc