100 000 - 200 000 CZK

Obchodní reprezentant pro solární tašky a fotovoltaiku

SILVER PLANET s.r.o.

Místo práce
Česká republika (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
8.8.2019
Celková mzda (bruto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní příležitosti bude oslovení zákazníků, prodej našich systémů zákazníkům. Péče o stávající zákazníky. Činnost obchodníka začíná oslovením zákazníka a končí předáním díla zákazníkovi.

Informace o mzde

provizní systém

Zaměstnanecké výhody, benefity

Firemní benefity: 13. plat, Auto i pro soukromé účely, Bonusy/prémie, Dovolená navíc, Firemní akce, Home office, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Notebook, Provize z prodeje, Příspěvek na dovolenou/rekreaci, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Volná pracovní doba, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday
Práce je vhodná pro: absolventy bez praxe
Úvazek: plný
Smluvní vztah: práce na ŽL / IČ, jiné
Práce je nabízená i jako: praxe a stáže
Jazykové znalosti: Česky C1+C2, Anglicky C1+C2, Německy C1+C2

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

obchod, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

loajálnost, ochotu učit se
vysoké pracovní nasazení
samostatnost, odpovědnost
velmi kladné vystupování a komunikace se zákazníkem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Buďte první na světě kdo umí dodat fungující solární tašky.Nabízíme a montujeme solární tašky, fotovoltaiku, baterie. Bateriové úložiště a špičkovací stanice pro firmy, závody a průmysl.

Adresa společnosti

Silver Planet
Nádražní 1188
38301 Prachatice

Kontakt

Kontaktní osoba: Edita Čermáková
Tel.: +420774608883
E-mail: poslat životopis
ID: 3731347   Dátum zverejnenia: 4.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   provizní systém