Elektrikář

Simplehire s.r.o. (MPSV)

Místo práce
687 71 Bojkovice, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-03
Mzdové podmínky (brutto)
22000 - 28000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Montážní dělníci elektronických zařízení (82122)

Pracoviště a kontakty

Firma:Simplehire s.r.o., IČ 02329654
Pracoviště:Simplehire s.r.o. - Bojkovice, Bojkovice, 687 71 Bojkovice

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Dvousměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2016-10-03
Mzdové rozpětí:od 22000 do 28000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro; zkušenosti a praxe v oboru min. 2 roky; orientace v technické dokumentaci; znalost PLC automatů (Siemens) velkou výhodou; vyhlášku §6 50/78 Sb.; ŘP sk. "B"; komunikativnost a schopnost týmové práce; zodpovědnost a spolehlivost; ochotu práce ve směnném provozu. Náplň práce: zodpovědnost za správu PLC systémů moderních vysokorychlostních výrobních linek; řešení vzniklých problémů a komunikace s výrobci a dodavateli technologií; podílení se na řešení dalších úkolů elektro-údržby. Nabízíme: práci ve stabilní a prosperující společnosti; velmi dobré pracovní podmínky, přátelské prostředí; roční bonus a pravidelné přehodnocování mzdy na základě pracovních výsledků; firemní zvýhodněné stravování, příplatky za přesčasy, bezúročné půjčky, možnost firemního ubybování. V případě os. schůzky tel. domluva předem nutná.

Poslední změna:2016-10-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Uherské Hradiště

číslo volného místa: 10183980725

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2752912  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22000 - 28000 Kč/měsíc