HR Talent Sourcer - Start your Career in HR!

Sintera Czech s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
26 000 - 46 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaší náplní práce bude hledat vhodné kandidáty na různé specializované pracovní pozice. Budete hodně komunikovat s lidmi a pracovat se sociálními sítěmi (LinkedIn). Budete se také spolupodílet na vylepšování náborových strategií v souladu s moderními HR trendy. Občas během své práce zabrousíte i do vod HR marketingu.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost k profesnímu i osobnímu růstu. Budeme rádi, když využijete kurzy anglického nebo německého jazyka.Spolupráci na vytváření nových náborových metod kombinujících headhunting a sílu sociálních médií. Budete důležitou součástí týmu. A rádi si poslechneme váš názor. I my budeme rádi, když se od vás něco nového přiučíme.
A také nabízíme: Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti, Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu

Informace o náboru

Prosím koukněte na naše mini video, prosím copy/paste : )

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Personální poradenství, HR marketing

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Personalistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Znalost práce na PC - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jakého člověka bychom rádi přivítali do týmu?
• Měl/a byste mít ukončené SŠ/VŠ vzdělání.
• Komunikativního. Schopnost aktivně a efektivně komunikovat s klienty a kandidáty (a to osobně i telefonicky) je pro práci HR specialisty klíčová.
• Měl/a byste se zvládat angličtinu nebo němčinu alespoň na mírně pokročilé úrovni.
• Pro práci HR specialisty je důležitá také dynamická osobnost zaměřená na dosahování cílů.
• Neobejdete se ani bez prozákaznicky orientovaného myšlení.
• Výhodou bude, pokud už máte praxi s komunikací se zákazníky (například z personální agentury, zákaznické linky, nebo z pozice obchodního zástupce).

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

20-24 zaměstnanců
ID: 4108425  Dátum zverejnenia: 22.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc