Specialista podpory zákazníku

SKAT Transport CZ s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2024
Mzdové podmínky (brutto)
38 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Budete získávat nové zákazníky a představovat jim obchodní nabídky (jedná se především o telefonický a e-mailový kontakt);
• Udržovat dobré pracovní vztahy se stávajícími zákazníky, účastnit se firemních schůzek, pečovat o zákazníky;
• Zpracování rezervací pro trajektové přejezdy;
• Spolupráce s provozovateli trajektů;
• Příprava potřebné obchodní dokumentace (nabídky, objednávky);
• Průzkum trhu v daném odvětví;

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Pracovní poměr uzavřený na základě pracovní smlouvy, jemuž předchází tříměsíční zkušební doba;
• Připojíte se k nově vytvořenému pracovnímu týmu, ve kterém nabízíme skvělé příležitosti pro rozvoj a rozšiřování další kvalifikace
• Pro osoby mimo TSL je to příležitost naučit se nové věci – organizování trajektové přepravy po celé Evropě
• Na začátku několik důležitých školení

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Polský jazyk - Začátečník (A2)

Praxe na pozici/v oblasti

služby zákazníkům, obchod, prodejem

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Zkušenosti s prodejem, zákaznickým servisem, nejlépe co se týče služeb;
• Ovládat polský jazyk minimálně na komunikativní úrovni;
• Kultivované vystupování, odolnost proti stresu, schopnost pracovat pod tlakem;
• Efektivní organizace práce, schopnost stanovit si cíle a dosažení těchto cílů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost SKAT Transport CZ s.r.o. se specializuje na trajektovou přepravu, zejména v Baltském moři, Severním moři, Lamanšském průlivu a Středozemním moři. Nabízíme dohromady více než 400 trajektových spojení mezi 35 zeměmi a více než 200 přístavy. Kromě toho organizujeme přepravu i přes placené tunely a mosty, tak jako např. ve Švédsku, Francii nebo Itálii.
ID: 4077776  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Spodná hranica mzdy (brutto): 38 000 Kč/měsíc