Можливість для людей з України

Inštruktor lyžovania alebo snowboardingu

SKI SCHOOL SMILE, s.r.o. JASNÁ

Miesto práce
Jasná Chopok, Demänovská Dolina, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
December 2022
8,5 - 25 EUR/hod.bonusy a prémie, príplatky za spokojnosť klientov, atď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme posily na plný či skrátený úväzok (možnosť pracovať časť sezóny,
možnosť študentskej brigády, atd.). Práca je ideálna pre tých ľudí, ktorí hľadajú pohodovú a dobre platenú sezónnu prácu na horách. Pôsobíme v dvoch strediskách - najväčšom lyžiarskom stredisku Chopok sever - Jasná, ktoré je zárukou výborných snehových podmienok od decembra do apríla a v rodinnom rezorte SKI Demänová. Pracovnou náplňou je privátna a skupinová výučba lyžovania a snowboardingu a ďalšie pomocné práce s chodom lyžiarskej školy. Pre ľudí, ktorí nemajú skúsenosti vieme zabezpečiť potrebné zaškolenie i potrebné vybavenie. Stačí mať chuť zažiť niečo nové a pozitívny prístup k práci.

Dostatočný počet lekcií - pracovná doba je závislá na časti sezóny (sviatky, víkendy, prázdniny, pracovné dni atd.), ale je maximálne 6 hod denne (4 lekcie za deň) + prípadne +3hod večerné lyžovanie (2 lekcie). Lekcie sú organizované v pevnom rozvrhu počas celej sezóny.
Medzi benefity patria spoločné akcie (raňajky, večerný teambuilding, skialpové výlety), tímové tréningy a príprava na kurzy vyššej kvalifikácie pod vedením skúsených lektorov, kvalitná zimná uniforma, možnosť využívať ďalšie služby spoločnosti a rezortu za zvýhodnených podmienok (wellness, skialpové centrum, požičovňa lyží, požičovňa e-bikov, profesionálny servis lyží a snowboardov, atd.)

V prípade záujmu pošlite svoj životopis na [email protected]. Pripojte svoje krátke predstavenie a foto.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Poľský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Ruský jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, flexibilita, spoľahlivosť, chuť pracovať s deťmi, vzťah k lyžovaniu a pohybu na horách, pro-klientský prístup.

Celoročný športový obchod. Počas zimnej sezóny požičovňa a servis lyží a snowboardov, lyžiarska a snowboardová škola. Počas letnej sezóny požičovňa a servis bicyklov.
ID: 3775259  Dátum zverejnenia: 7.11.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 8,5 EUR/hod.