Reagujte bez životopisu

Manažér stavby (veľké stavebné projekty)

SLOVAKTUAL s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Slovensko
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiaczákladná hrubá mzda 1.000 €; variabilná zložka hrubej mesačnej mzdy podľa skúseností a kvalifikácie kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevzatie staveniska, stav. pripravenosti;
- preberanie výrobkov a skiel pri návoze (dodacie listy, kontrola stavu);
- vyhotovovanie škodových zápisov;
- účasť na poradách a kontrolných dňoch;
- vedenie stavebného denníka;
- kontrola správnosti montáže výrobkov;
- čiastkové odovzdávanie namontovaných výrobkov (po namontovaní jednotlivého podlažia);
- tvorba mesačných súpisov vykonaných prác;
- evidencia postupu montáže na výkresoch;
- koordinácia s ostatnými dodávateľmi;
- komunikácia s prípravným tímom;
- zodpovednosť za pridelené skupiny montážnych pracovníkov;
- zodpovednosť za správnu montáž výrobkov;
- zodpovednosť za inventár kancelárskej bunky;
- kontrola dodržiavania BOZP pridelených ľudí na stavbe;
- spolupráca s hlavným manažérom projektu (Slovaktual) a montážnymi skupinami.

- pôsobenie v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti;
- možnosť spolupráce na ďalších zaujímavých pripravovaných projektoch (perspektíva spolupráce do budúcnosti);
- možnosť vykonávania inej kancelárskej práce popri ponúkanej pozícii

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- organizačné schopnosti;
- odolnosť voči stresu;
- schopnosť čítať a porozumieť projektovej dokumentácii;
- schopnosť riadiť tím pracovníkov;
- vysoká miera flexibility a zodpovednosti
- samostatnosť, spoľahlivosť
- zmysel pre detail

Už vyše 30 rokov je naše meno synonymom kvality, inovácie a nových technológií.
SLOVAKTUAL je najväčší výrobca plastových a hliníkových okien a dverí v rámci Slovenska a Českej republiky. V Pravenci zamestnávame viac ako 500 ľudí.
Predaj a montáž okien v SR a v ČR zabezpečuje sieť našich zmluvných partnerov, ktorí na okná a dvere SLOVAKTUAL poskytujú poradenstvo, spracúvajú cenové ponuky a realizujú odbornú montáž. Spolu zamestnávajú ďalších viac ako 300 ľudí.
Od roku 2021 patrí Slovaktual do rodiny DOVISTA.
ID: 3848087  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac