Regionálny obchodný manažér s vlastným tímom

GREENVOLT SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.8.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 3 000 EUR/mesiac1500 - 3000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou dennou náplňou práce bude riadenie, motivácia a kontrola svojich obchodných zástupcov, ktorých si privedieš so sebou do tímu! riadenie ich denných aktivít priamo v teréne, plnenie obchodného plánu, zodpovednosť za pozitívnu náladu v tíme, nábor nových kolegov do obchodného tímu a ich priame zaškolenie v teréne, budovanie a rozširovanie svojej siete obchodníkov, odmeňovanie úspešných, pomoc a zvyšovanie výkonu priemerným a kontrola slabších obchodníkov.

Dostaneš od nás hneď po nástupe:
- Služobné auto aj na súkromné účely
- kanceláriu
- flexibilnú pracovnú doba
- atraktívne odmeňovanie (stály plat + mesačné bonusy, možnosť vysoko nadštandardných zárobkov! )

Čo však určite vyžadujeme - tvoju schopnosť postaviť základy obchodného tímu do 1 mesiaca (2 -4 ľudí) čo je podmienkou tvojho úspešného prijatia k nám do tímu úspešných!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Chceme od teba nie až tak veľa, ale ani nie málo:
Spoľahlivosť, schopnosť motivovať iných a ísť príkladom, manažérske schopnosti a zručnosti, rozhodovacie schopnosti, a hlavne príchod už minimálne s 2 - 4 tvojimi obchodníkmi do tímu JE NUTNOU PODMIENKOU!

Úspešná obchodná a poradenská spoločnosť poskytujúca svoje služby a servis pre tisíce spokojných klientov v rámci celého Slovenska.
ID: 3723994  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 3 000 EUR/mesiac1500 - 3000