Operátor / Obsluhovač strojov, ťažisko: CNC-sústruženie/brúsenie, CNC frézovanie ozubených kolies/brúsenie/honovanie

Slovensko-nemecká obchodná a priemyselná komora (AHK Slowakei)

Miesto práce
Krauthausen, Nemecko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Nezávislá obsluha moderných CNC obrábacích strojov
- Sledovanie procesov pri výrobe
- Monitorovanie kvality na základe dokumentácie podľa plánovania
- Čítanie a interpretovanie výkresov a meraní
- Kontroly rozmerov a prípadne rozmerové korekcie pre zabezpečenie kvality

Hľadáme zamestnanca na dlhšiu spoluprácu v našich prevádzkach v Nemecku a na Slovensku.

V prípade potreby môžeme dať k dispozícií firemné bývanie.

Prosíme uchádzačov o životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

DVS Technology GmbH s približne 120 zamestnancami je stredne veľký dodávateľ pre automobilový priemysel a jednou zo skupiny spoločností s celkovým počtom takmer 1200 zamestnancov. Naše základné úlohy sa týkajú rezacej techniky. Sme silný partner v automobilovom priemysle a spracovávame veľké série dodávok v oblastiach sústruženia, rezania a brúsenia ozubených kolies.
Naša spoločnosť sa nachádza v Krauthausene v blízkosti Eisenachu.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené stredné odborné vzdelanie
- orientácia na vysokokvalitný výstup
- ochota pracovať v 3-smennej prevádzke
- základná znalosť nemeckého jazyka nutná

Die AHK Slowakei fördert als Plattform für deutsche und slowakische Unternehmen den bilateralen wirtschaftlichen Austausch zwischen beiden Ländern. Als Teil des weltweiten AHK-Netzwerkes mit dem Deutschen Industrie- und Handelskammertag (DIHK) als Dachorganisation, bieten wir ein breites, auf die jeweiligen Bedürfnisse abgestimmtes Dienstleistungs- und Serviceangebot für Unternehmen zur Entwicklung ihrer bilateralen Geschäftsaktivitäten. Dazu zählen u.a. die Erstellung von Marktanalysen, Betreuung des Markteintrittes, Vermittlung von Geschäftspartnern, Beteiligung an Messen oder Fragen zur beruflichen Aus- und Weiterbildung.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2782728  Dátum zverejnenia: 21.4.2017