Podpora marketingového specialisty

SMALT BRNO, spol. s r.o.

Místo práce
Údolní 410/60, Brno-střed-Veveří, Česko
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SMALT Brno je přední výrobce porcelánových smaltovaných a plechových cedulí se sídlem v Brně.
Hledáme nového kolegu/kolegyni na částečný úvazek na podporu našeho marketingového specialisty.

Požadavky:
- znalost angličtiny je nutností
- jakýkoli další jazyk je plus
- dobré analytické dovednosti
- počítačová gramotnost
- dobré porozumění Google Ads
- nějaké zkušenosti s WordPress
- předchozí zkušenosti s marketingem jsou žádoucí, ale nejsou nutné
- ochota se učit

Co nabízíme:
- přátelské prostředí v centru Brna
- pracovní doba volná - na základě dohody
- typ smlouvy - dohoda o provedení práce, zaměstnanec na částečný úvazek
- možnost dlouhodobé spolupráce

Chtěl/a bys to zkusit? Spojte se s námi!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme česká společnost se zahraničním vedením působící na našem i mezinárodním trhu téměř 30 let. Zabýváme se výrobou reklamních cedulí ze smaltu, hliníku a plechu.

Naše úspěchy nestojí jen na světově uznávané kvalitě, ale především na firemní kultuře, která místo striktních příkazů preferuje motivaci, vlastní iniciativu a orientaci na výkon. A jen takové uchazeče hledáme.
ID: 4069293  Dátum zverejnenia: 26.4.2021