Angular / JavaScript Developer

Smitio s.r.o.

Místo práce
Voctářova, Praha 8-Palmovka, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsícHodinová odměna: 350 - 700 CZK / hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nadšence do nových technologií.

Jedná se o projekt na zelené louce, půjde o kombinaci vývoje frontendu a backendu, vytvoření úplně nového webu s napojením na nové backendové služby a s částečným využitím stávajících služeb.

CO VÁS ČEKÁ?

budeš se podílet na analýze funkcionalit, navrhovat a vyvíjet nové UI v Angular
budeš odpovědný/á za kvalitu naprogramování a dodaní svěřené části aplikace, včetně kvalitního otestování a dokumentace
tímhle projektem to nekončí - do budoucna tě v případě zájmu čeká další spolupráce na projektech v banking, telco nebo automotive sféře v interních týmech Cleverlance nebo spolupráce na projektech pro naše zákazníky

CO NABÍZÍME?

zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
prostor pro samostatnou a kreativní práci
u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky

80 % vývoj
10 % psaní dokumentace
10 % testování

Více info například o nabízených benefitech najdeš tu: https://1url.cz/@javascriptdev

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jedná se o práci na projektu Vývoj webových aplikací a portálů v Cleverlance. Více info o projektu najdeš tu: https://1url.cz/@vyvojcleverlance

Informace o náboru

Více info o společnosti najdeš tu: https://1url.cz/@clever

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Bankovnictví a pojišťovnictví, Automoto, Telekomunikace, Energetika, Finanční služby a investice

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

HTML - Pokročilý
Angular - Pokročilý
CSS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- mít praktické zkušenosti s vývojem v AngularJS nebo Angular 4, nutná znalost JavaScript
- znalost HTML/CSS, LESS či SASS, Twitter Bootstrap, Flexbox či Material Design
- vítána, ne však podmínkou znalost REST a SignaIR nebos Relay, Elm, GraphQl nebo NodeJS
- znalost některého repository systému (např. Git, SVN)
- znalost C#, ASP.NET Core a .NET Core, nebo Java SE, Java EE
- vítána zkušenost s vývojem enterprise webových řešení, ideálně z oblasti financí (není podmínkou)
- zkušenost s agilním vývojem SW
- chuť inovovat a stále se učit nové věci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Na nabídky práce v IT se díváme ajťáckýma očima

Smitio vám dá informace, které nám v běžném hlavoloveckém seznamu nabídek chyběly. Ukazujeme firmy včetně projektů, na kterých zrovna pracují. Propojíme vás napřímo s projektovým týmem. U nabídek zveřejňujeme mzdu. A další funkcionality vymýšlíme společně s vámi.
ID: 3819315  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 80 000 Kč/měsícHodinová odměna: 350 - 700 CZK / hod.