Investiční technik s autorizací

SNEO, a.s.

Místo práce
Nad Alejí 1876/2, Praha 6-Břevnov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 45 000 Kč/měsícčtvrtletní odměny

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost zabývající se komplexními službami v oblasti správy majetku, facility managementu a investiční výstavby, hledá do svého týmu kolegu na pozici Investiční technik zajišťujícího autorizovaný technický dozor stavebníka.

POŽADUJEME:

SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního směru – obor pozemní stavby
oprávnění podle autorizačního zákona č. 360/1992 Sb., o výkonu povolání
autorizovaných architektů a o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě, ve znění pozdějších předpisů – obor pozemní stavby - podmínkou
praxi s přípravou a realizací staveb – nejméně 3 roky schopnost samostatně provádět technický dozor investora
orientaci ve stavebnictví včetně profesních částí orientaci ve stavebních výkresech, rozpočtech a terminologii
schopnost kontroly, posouzení a porovnání cenových nabídek stavebních prací
znalost práce s PC – program Word, Excel, AutoCad (není podmínkou)
znalost práce s PC – zpracování kalkulací a rozpočtů staveb včetně profesních částí program RTS Brno / URS Praha (výhodou není podmínkou)

NABÍZÍME:

práci na plný úvazek
zajímavou a zodpovědnou práci pouze v lokalitě Prahy 6
dobré finanční ohodnocení s možností bonusů
nástupní plat 40 000 - 45 000 Kč
roční odměny
5 týdnů dovolené
stravenky
příspěvek na penzijní připojištění
služební telefon
zázemí stabilní společnosti
kancelář v sídle firmy možnost osobního i profesního rozvoje
nástup možný ihned nebo dle vzájemné dohody

Zaměstnanecké výhody, benefity

stravenky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

stavební směr - obor pozemní stavby

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
AutoCAD - Základy
RTS Brno/URS Praha - Základy

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

schopnost samostatné práce
odbornost, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost a flexibilitu
trestní bezúhonnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Hlavní náplní činnosti společnosti SNEO, a.s. je poskytování služeb nejen jedinému akcionáři Městské části Praha 6, ale i široké veřejnosti. Mezi tyto služby se řadí především správa a údržba nemovitostí, realitní činnost, inženýrská činnost v investiční výstavbě, developerské projekty, výroba a rozvod tepelné energie, správa koupaliště Petynka, správa objektů zvláštního určení.
ID: 3978226  Dátum zverejnenia: 15.2.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc