Reagujte bez životopisu

Samostatný kuchař jedinečného horského resortu

SNĚŽNÍK , a.s.

Dolní Morava relax&sport resort, Velká Morava, Dolní Morava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
v 01/2021

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příprava teplých i studených pokrmů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Profesionální přístup, možnost rozvíjet své dovednosti a pracovat v moderním prostředí
- Práci v atraktivním horském středisku s ekonomicky stabilním zázemím
- Práci v příjemném kolektivu a krásném prostředí horské přírody
- Ubytování nebo příspěvek na dopravu do práce
- 5 týdnů dovolené
- Po zapracování možnost získání bytu za výhodných podmínek
- využití všech atrakcí horského resortu pro rodinu i přátele

Informace o náboru

Kdo jsme?

Jsme horské středisko Dolní Morava v úžasném horském prostředí pod Králickým Sněžníkem s jedinečnou nabídkou celoročních aktivit a možností trávení volného času a dovolené s odpovědným přístupem k životnímu prostředí. Do našeho resortu patří čtyřhvězdičkový hotel Vista a 4 další ubytovací chaty .

Nabízíme toho opravdu hodně. Rodinné programy, ubytování různých kategorií, gastro služby, lyžování, turistiku, a spoustu atrakcí pro rodinné vyžití .

A k tomu ještě provozujeme stezku v oblacích, mamutí horskou dráhu, adrenalinový a trail park, dětské zážitkové parky a organizujeme firemní eventy.

Máš chuť pracovat pro náš resort, který je v ČR ojedinělý? Přijmout zajímavou pracovní výzvu a především zodpovědnost za výsledek svojí práce v podobě spokojených hostů resortu? Přidej se k nám!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

kuchař/číšník

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máme svou práci rádi – děláme ji srdcem a s láskou k horám, sportu, aktivnímu životnímu stylu, zážitkům, dobrému jídlu, a hlavně k návštěvníkům a hostům, kteří to cítí stejně jako MY.
ID: 3985599  Dátum zverejnenia: 16.12.2020