Řidič/-ka nákladního automobilu - vnitrostátní přeprava + příhraničí - bydliště prostějov, přerov, svitavy, mohelnice

SPEDITRANS CZ, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Holická 1173, 779 00 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-13
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči tahačů (83322)

Pracoviště a kontakty

Firma:SPEDITRANS CZ, s.r.o., IČ 25939769
Pracoviště:SPEDITRANS CZ, s.r.o. - Olomouc (1173), Holická 1173/49a, Hodolany, 779 00 Olomouc 9

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední
Pracovní poměr:od 2016-10-13
Mzdové rozpětí:od 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Stabilní česká firma přijme řidiče na vnitrostátní přepravy + příhraničí (PL, SK), práce jen v pracovní dny, víkendy volné, ideálně s bydlištěm v Prostějově, Přerově, Svitavách nebo Mohelnici a okolních městech. Nabízíme vysokou základní mzdu, výdělky dle výkonu práce od 30 tis. Kč čistého, náborový příspěvek 15.000,- Kč, služební telefon s neomezeným voláním, zánovní vozový park, slušné a přímé jednání, motivační program, příspěvky na životní pojištění. Požadujeme ŘP C+E+profesní průkaz, ADR není nutný. Kontaktujte nás na telefonu 724 695 113 (p.Vodička) nebo na e-mailu: [email protected]

Poslední změna:2016-10-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jičín

číslo volného místa: 10930120730

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
ID: 2765847  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc