Obchodník

SPENDIA s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro brněnskou kancelář hledáme obchodního manažera/manažerku pro vyhledávání spolupráce s novými klienty a udržování vztahů s nimi.
- aktivní vyhledávání a oslovování firem
- sjednání a uskutečnění schůzek, na kterých budeš prezentovat naše služby
- dotažení jednání až k podpisu smlouvy, kterou ti připravíme
- zpětná vazba s klientem a další spolupráce

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný ihned
- zaškolení profesionálem v oboru, na několika prvních jednáních budeš především pozorovatelem pro získání zkušeností
- plat rozdělený na stálou a pohyblivou složku, která se bude odvíjet od počtu a finančního objemu uzavřených smluv (horní hranice neexistuje)
- z velké části budeš pracovat doma
- stravenky
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní připojištění
- samozřejmostí je služební telefon, po zaučení i notebook a automobil (budeš se moci podílet na jeho výběru)
- pokud budeš dobrý „pracant“, můžeš auto používat i pro osobní účely
- při dobrém výkonu ti přidělíme brigádníky na volání

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- umíš jít za svým cílem
- komunikaci a prezentaci zvládáš na jedničku
- v jednání s manažery větších společností se cítíš jako ryba ve vodě
- rád/a organizuješ svůj pracovní čas, protože víš, kdy je potřeba zabrat pro dosažení úspěchu
- telefonování nebereš jako nejotravnější věc na světě
- cestování a řízení auta tě baví, nutností je řidičský průkaz sk. B
- máš (což je výhodou, nikoli nutností) zkušenosti na poli obchodního vyjednávání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Progresivní společnost zaměřená na zvyšování efektivity nákupních oddělení s pomocí elektronických aukcí.
ID: 3960147  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc